Dijital Pazarlama Yaklaşımımız

Dijital pazarlama hizmetlerimiz sadece heyecan ve tecrübeyle değil, aynı zamanda müşterilerimiz için satış dönüşümleri ve yatırım getirisi sağlamaya yönelik bir planlamayla yönetilmektedir. Dijital dünyada en yüksek pazar payı elde etmek için müşterilerimizin başarı ölçütlerini ve KPI’larını anlamak için önemli bir miktarda zaman harcıyoruz ve zeki stratejiler oluşturuyoruz.

Dijital Pazarlamada En Etkili Yöntemler

Google Arama Optimizasyonu SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, herhangi bir pazarlama planının uzun vadede, en büyük getiri sağlayan yatırım araçlarından biridir. SEO ve sıralamayı etkileyen çok sayıda faktör vardır. SEO optimizasyonu deneyimli uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal Medya Pazarlaması

Dünya çapında 3 milyardan fazla insanla anında bağlantı kurun. Kaliteli içerikler ve gruplara katılımlar sosyal medyanın anahtarıdır. Sosyal ağlarda ücretli reklamların gücü çok önemlidir. Bu güçten yararlanmayı ihmal etmeyin.

Tıklama Başına Maliyet

Tıklama Başı Maliyet (TBM)

Tıklama Başı Maliyet (TBM), kısa süreli trafik çekmek için kullanılan bir çözümdür. TBM’nin en büyük avantajı, müşterilerinizi en üst seviyede hedefleyebilme yeteneğidir. Arama motorları ve sosyal platformlardan TBM reklamları verilir.

İçerik Pazarlaması

İçerik Pazarlaması

Düzenli bir şekilde içerik yayınlamak, dijital dünyadaki varlığınızı artırmanın kesin bir yoludur. Sektörünüzde öncü olmak için pazarlama planınıza düzenli içerik yayınlamayı eklemeyi unutmayın ve bunu sosyal medyada duyurun.

E-posta Pazarlaması

E-posta Pazarlaması

Herhangi bir dijital pazarlama stratejisinin en büyük kısa vadeli yatırım getirisini sağlar. Abone listesi oluşturmaya veya olası satış yaratma stratejisiyle kullanılır. İYS Mevzuatını takip etmeyi unutmayın.

Influencer Pazarlama

Influencer Pazarlama

Sosyal medya fenomeni takipçilerinin satın alma alışkanlıkları üzerindeki etkisi çok fazladır. Markanızla uyumlu bir fenomen bulup ona hizmetinizi veya ürününüzü tanıtması için ödeme yapabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

Müşterilerimize aşağıdaki alanlarda ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz:
Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi, E-posta Pazarlama Kampanyaları, Online İtibar Yönetimi, Dijital Halkla İlişkiler, Etkileyici Pazarlama, İçerik Oluşturma ve Düzenleme ve B2B Dijital Pazarlama Programları. Dijital pazarlamanız için Mad Guns Digital’in tecrübesinden faydalanın.