Sonuç Odaklı Arama Motoru Optimizasyonu

Mad Guns Digital, yalnızca web trafiğini değil, satışları da artıran SEO hizmetleri sunar. İster yeni bir web sitesi ihtiyacınız olsun, ister mevcut sitenizi optimize ediyor olalım, maksimum dönüşüm için ilgi çekici içerikler de oluşturacağız. Uzun vadeli büyüme ortağınız olarak, potansiyel müşteri akışının kalitesini ve miktarını sürekli olarak iyileştirmek için kampanyalarımızı her ay gözden geçirip optimize ediyoruz.

SEO Hizmetlerimiz

Sayfa İçi SEO
Yerel SEO
E-Ticaret SEO

Hazırladığımız tüm SEO stratejileri uzun vadede ölçeklenebilir başarı için tasarlandı. Bugün kullandığımız ve gelecekte kullanacağımız stratejilerin hiçbirinde takipçi satın almak, sahte Google yorumları yazmak gibi etik olmayan hiç bir unsur bulunmaz.

Arama Motoru Optimizasyonuna Bakış Açımız

Web sitenizin hedeflerinize ulaşmasını nasıl sağlıyoruz?

İlk olarak, web sitesi dönüşümleriniz için belirli hedefler belirliyoruz, satış tekliflerinizi ve pazar fırsatlarınızı eksiksiz bir şekilde gözden geçiriyoruz. Mevcut web sitenizin güçlü ve zayıf yönlerini değerlendirmek için SEO denetimi gerçekleştiriyoruz. En güçlü rakiplerinizin kapsamlı bir analizini yapıyoruz.

Sonra, sürekli yeni müşteri akışı oluşturmak için şirketinize özel online strateji geliştireceğiz. Her web sayfasının anahtar kelimesi göz önünde bulundurularak zengin içerik sağlayarak kullanıcı deneyimi için optimize ediyoruz. Arama motoru görünürlüğünü iyileştirmek için arka planda çalışan kodlarıda optimize ediyoruz.

Süreç Nasıl İlerliyor?

Araştırma ve Denetim

Araştırma ve Denetim

Öncelikle “Sizi Tanıma” aşmasıyla başlıyoruz. İşletmeniz ve hedefleriniz hakkında öğreneceğimiz tüm bilgileri toplama aşamasıdır. Bu kısım pazardaki rekabeti ve anahtar kelime araştırmasınıda içerir. Şu anda nerede olduğunuzu değerlendiriyoruz, rakiplerinize bakıyoruz, müşterilerinizi ve taktiklerinizi değerlendiriyoruz. Mevcut web sitenizin nerede yetersiz kaldığını görmek için analizleri derinlemesine inceliyoruz ve iyileştirme için UX/UI alanlarını ele alıyoruz. Bu sayede uygulama, etkinlik ve başarı için yol haritası olan proje planı oluşturuyoruz.

Online Özelliklerin İyileştirilmesi

İşletmeniz ve rekabet avantajınız hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, sitenizi arama motorları için optimize etmek üzere uygulanabilir bir plan geliştiriyoruz. Bu plan, uygun başlık yapısı, sayfalar arasında çapraz bağlantı (dahili linkler), doğru anahtar kelime gruplarını dahil etme ve tüm teknik altyapının düzenlenmesini sağlayarak en iyi SEO uygulamalarına uyumlu olmasını sağlıyoruz. Meta açıklamalar, sayfa başlıkları, kanonik etiketler ve uygun yönlendirmeler oluşturulacak ve herkese açık tüm içerik, hızlı indeksleme için Google’a gönderilecektir.

Online Özelliklerin İyileştirilmesi
Marka Stratejisi

Trafiği Artıran İçerik Oluşturmak

“Dönüşüm hunisinin en üstünden” (genel ilgi alanı) “en alta” kadar, ziyaretçi yolculuğunun her aşamasında potansiyel müşterilerin belirli sorularına yanıt vermek için oluşturulmuş faydalı içerikler (bloglar, haber makaleleri ve diğer web sitesi içerikleri) geliştirip yayınlayacağız. Blog yazıları, sosyal medya postları, basın bültenleri ve bağlantıları içeren takvim planı oluşturacağız. Yeni kitlelerle etkileşim kurmak ve sadık takipçilerden oluşan bir topluluk kurmak için sosyal medyadan yararlanmanıza yardımcı olacağız. Son olarak, kitle erişimini genişletmek ve online ayak izinizi büyütmek için sektör liderlerine ve medya kuruluşlarına ulaşarak içerik yayınlama (advertorial) konusunda size yardımcı olacağız. Bağlantı kurma kampanyaları ve halkla ilişkiler desteği için hedeflenecek potansiyel ortakları belirleyeceğiz.

Analiz ve Raporlama

İhtiyacınız olan yatırım getirisini hangi kanallar sağlıyor? Hangi çabalar yetersiz kalıyor? Güncel kullanıcı verilerine dayanan net, eyleme geçirilebilir raporlarla karanlıkta kalmayacaksınız. Kampanya performansı, kısa vadeli ve uzun vadeli hedeflere göre sürekli olarak izlenecektir. Düzenli raporlar, her kampanyanın durumunu ve oluşturulan sonuçları net bir şekilde ortaya koyarak, gerektiğinde hedef düzeltmeleri yapmanıza ve işinize yaradığı açıkça görülen eylemlere yoğunlaşmanıza olanak tanır.

Kapsamlı Analiz

En İyi SEO Uygulamaları

Kesinlikle etik olmayan tekniklerle uğraşmıyoruz. Yasak olan bu taktikler kısa süreli kazanç sunsa da eninde sonunda arama motorları tarafından mutlaka fark ediliyor ve bununla birlikte gelen cezalar uzun vadede en önemli sıralamalarınızı alt üst edebilir. SEO alanındaki sürekli değişen algoritmaların ve trendlerin çok yakın takipçisiyiz.

Ekibin tüm üyeleri için sürekli eğitim ve profesyonel gelişim, müşterimizin başarısını sağlamamızın birçok yolundan biridir. Kısa ve uzun vadeli başarıyı maksimize eden en iyi uygulamaları kullanmaya inanıyoruz. Kullanıcı deneyimi her zaman öncelikli olarak içerik ve teknik altyapıya sahip web sitesi geliştiriyoruz.

Potansiyel fırsatları asla masada bırakmaz ve her zaman temel hedeflerinizin odak noktasında tutarız.

En İyi SEO Uygulamalarıyla Çalışıyoruz

Google Partner Logo
Semrush Logo
Google Search Console
ahrefs Logo
Google Analytics Logo
Google Tag Manager

Sonuçlara Odaklanmış Arama Motoru Optimizasyonu

Mad Guns Digital’de, SEO ve diğer dijital pazarlama çalışmalarımız veriler tarafından yönlendirilir ve sonuçlara dayalıdır. Günün sonunda, daha fazla müşteri ve daha fazla satış istiyorsunuz, bu nedenle yalnızca “daha fazla trafik” veya “daha fazla Facebook beğenisi” ve tek başına neredeyse anlamsız olan diğer veri noktalarına odaklanmıyoruz. Pazarlama bütçenizden en yüksek değeri elde etmenize yardımcı olmak istiyoruz ve bunu, pazar payı elde etmek için tasarlanmış birleşik bir yaklaşım oluşturmak üzere birden fazla pazarlama kanalından yararlanmaya yönelik net stratejiler sağlayarak yapacağız.