Mad Guns Digital İçerik Pazarlaması Hizmetleri

Müşteri adaylarından daha fazla getiri sağlayan içerik pazarlamasına yatırım yapın. Mad Guns Digital, detay odaklı ve şirkete özel içerik pazarlama hizmetleri sunar.

Bağlantı kurmanın ötesine geçen içerik pazarlama stratejilerimizle makul bir fiyata beklentilerinizin ötesine geçiyoruz. Kullandığımız yöntemler etkilidir ve müşteri adayı üretimini artırdığı kanıtlanmıştır. Önceden hazırlanmış içerik pazarlama paketlerimizden seçim yapabilir veya özel ihtiyaçlarınızı, odaklanmak istediğiniz alanları görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İçerik Pazarlama Paketleri

Her paketin aşağıdaki maddelerden oluşan temel hizmetleri ve araçları vardır:

  • İçerik oluşturma ve stratejisi, metin yazarlığı, grafik tasarım, video içeriği, SEO, web sitesi trafiği ve sosyal medya pazarlaması konularında nitelikli uzmanlardan oluşan bir ekip.
  • Markaya/Sektöre özel içerikler ve öğeleri.
  • Web sitenizin trafiğinin genel artışını hedefleyen, odaklanmış pazarlama stratejileri.
  • Rakip istihbaratı.
  • İçerik analitiği.

Dilerseniz, içerik pazarlamasına daha agresif bir yaklaşımla size yardımcı olabileceğimiz profesyonel bir plana veya kısa sürede yetki statüsü kazanmanıza yardımcı olacağımız gelişmiş bir plana yükseltebilirsiniz.

İçerik Pazarlaması Stratejileri

İçerik pazarlaması başlı başına etkili bir pazarlama stratejisidir. Etkili içerik pazarlama stratejileri, yalnızca ziyaretçileri ve olası satışları artırmakla kalmaz, aynı zamanda markanızı öne çıkarır ve ilgili içerik aracılığıyla güvenilirliğini artırır. Doğru yapılırsa, bloglar, infografikler ve hedeflenmiş içerikler, satış hunisine sürekli olarak yeni potansiyel müşteriler akışı sağlayabilir.

Temel bağlantı kurma ve bağlantı kazanma, içerik optimizasyonu ve rakip zekası arasında değişen içerik pazarlamasına yönelik farklı yaklaşımlar vardır.

Uzman Ekibimiz Sizin İçin Neler Yapabilir?

Yüksek Kaliteli İçerik

Yüksek Kaliteli İçerik

Bir şirket blogu aracılığıyla yüksek kaliteli içerik üretmek. Sizin için bir blog kuracağız ve şirketinizin pazarlama hedeflerini yansıtan SEO ve sosyal paylaşım için optimize edilmiş blog yazıları üreteceğiz.

Etkileyici İçerik

İlgi çekici görseller ve grafikleri tasarlama. Grafik tasarımcılardan ve video yapımcılarından oluşan ekibimiz, paylaşılabilirliği yüksek bağımsız içerik olarak da hizmet edebilen son derece ilgi çekici içerik varlıkları oluşturacaktır.

Etkileyici İçerik
Kapsamlı Analiz

Kapsamlı Analiz

İçerik erişimini izleme, analiz etme. Sosyal medya, online topluluklar veya blog platformları aracılığıyla olsun, içeriğinizin pazarlamasının etkinliğini izler, analiz ederiz.

İçerik Pazarlamasının Web Sitenize Etkisi

Daha önce de söylediğimiz gibi, içerik pazarlaması sadece olası satış yaratmakla ilgili değildir. Etkili bir içerik pazarlama stratejisi, web sitenizi otorite site düzeyine yükseltebilir. Bunu yapmak için uygulamanız gereken strateji, yalnızca web sitenizin trafiğini ve/veya SERP sıralamasını iyileştirmekle kalmamalı, aynı zamanda web siteniz daha geniş bir kitleye hitap etmelidir.

Optimize edilmiş bu erişim, içeriğin beklenen raf ömrünün bile ötesine geçer. Linkler, özellikle backlinkler güçlü bir otorite ve SERP sıralama sinyalleridir. Bu, elbette, infografikler, e-kitaplar ve nasıl yapılır kılavuzları gibi yüksek oranda bağlantı kurulabilir içeriğin oluşturulmasıyla başlar.

Sosyal Medyanın Gücüyle Büyüyün

İçerik pazarlaması, sosyal medya tarafından daha da güçlü hale getiriliyor. Pek çok büyük marka, geniş bir kullanıcı demografisine ulaşmak için sosyal medyayı kullanıyor. İçerik pazarlamasında geride kalan markalar, müşteri edinme konusunda pek çok fırsatı kaçırıyor.

Tek bir içerik bir gecede popülerlik kazanabilir. İçeriğiniz kaliteliyse, web siteniz ve doğal olarak markanız için sağlam bir itibar oluşturmanıza yardımcı olabilir. Marka bilinirliğindeki bu patlama genellikle hızlı olmaz, ancak bunu markanız için bir olasılık haline getirmek için sağlam bir içerik pazarlama stratejisine ve her adımda size yardımcı olabilecek bir ekibe ihtiyacınız olacak.

İçerik Pazarlama Ajansıyla Çalışmanın Önemi

İçerik pazarlaması, diğer tüm pazarlama stratejilerinde olduğu gibi sürekli bir süreçtir. Bir içerik pazarlama stratejisinin başarısını etkileyen farklı faktörlerin olduğu bir yana, pek çok ince ayar ve izleme gereklidir. SEO, bağlantı kurma, bağlantı kazanma, anahtar kelime araştırması, rakip istihbaratı ve veri analizi var. Bunlar çok fazla iş demek ve dijital pazarlamada yeniyseniz, birçok şeyi gözden kaçırabilirsiniz.

Mad Guns Digital’in içerik pazarlama hizmetleri, içerik oluşturmadan analitiğine kadar içerik pazarlamanızın her yönüne odaklanmanız için ihtiyaç duyduğunuz uzmanlığı sağlar. Uzman ekibimiz kendi alanlarında oldukça deneyimlidir. Her müşterinin başarısını ciddiye alırlar.