Tıklama Başı Ödeme Reklam Stratejisi ve Yönetimi

Tıklama Başı Maliyet sıfırdan hazırlanacak kampanya yönetimidir. Mad Guns Digital, özelleştirilmiş Tıklama Başı Maliyet (TBM) kampanyaları ve hedefleme stratejileri sunar. Çok fazla zaman ve efor sarfetmeden trafiğinizi, web sitesi dönüşümlerinizi ve gelirinizi artırın. Şimdi bize ulaşın ve bir kaç hafta içinde olumlu sonuçları görün.

TBM Sürecimiz

 • Anahtar kelime analizi
 • Rakip analizi
 • Teklif stratejisi
 • Yeniden pazarlama kurulumu (gerekliyse)
 • Yaratıcı tasarım ve metin yazarlığı
 • Yerleştirme stratejisi
 • Dönüşüm izleme
 • Günlük iyileştirmeler

İleri Seviye TBM Hizmetlerimiz

 • TBM Açılış sayfaları (Landing Pages)
 • E-Ticaret TBM yönetimi
 • Coğrafi konum reklamları 

TBM Kampanyaları İçin Dijital Reklam Ajansı İle Çalışmanın Avantajları

Elbette, ekibinizin bir üyesini TBM kampanyalarını yönetmesi için eğitebilirsiniz, ancak bu genellikle oldukça fazla zaman alır. İyi bir TBM yönetim hizmeti, birini TBM kampanyalarını yönetmesi için eğitmek için gereken süre ve paradan çok daha kısa sürede daha da iyi sonuçlar verebilir.

Asıl konu, tutarlı bir şekilde mükemmel sonuçlar elde etmek için TBM kampanyalarınız için uzmanlara ihtiyacınız olacak. "TBM kampanyanızı hemen şimdi kendiniz oluşturabilirsiniz" sloganları, tuzağın ta kendisidir. TBM kampanya yönetimi, dijital pazarlamada çok fazla zaman, çaba, kaynak ve yetenek gerektirir.

Amatörler sadece sonuçlara, uzmanlar ise zayıflıklara bakar. Bir TBM kampanyasının başarısına katkıda bulunan farklı faktörler vardır. Bunlar kolayca gözden kaçırabileceğiniz faktörlerdir. Doğru anahtar kelimeleri aramanız ve seçmeniz, etkili bir reklam metni ve açılış sayfası oluşturmanız, hedefleme ayarlarında ince ayar yapmanız, güçlü bir teklif stratejisi oluşturmanız ve kampanya sonuçlarını tutarlı bir şekilde izleyip analiz etmeniz gerekir. Çoğu zaman, yalnızca TBM yönetim hizmetleri size tüm cephelerde tutarlı kalite sağlayabilir.

Zaman ve Paradan Tasarruf Edin

İyi bir TBM yönetim hizmeti, müşterilerinin yalnızca kısa vadeli hedeflerini anlamakla kalmaz, aynı zamanda uzun vadede ne olmasını istediklerini de tahmin eder. Bu sadece bir kampanyanın başarısı değil, genel reklam stratejisinin başarısı ile ilgilidir.

TBM yönetim hizmeti, gelirinizi ve gelir akışınızı artırabilir ancak kazanabileceğiniz en önemli şey, hedef pazarınızı daha iyi anlamaktır. Sonuç olarak, bir uzmanın olaylara bakış açısı, gelecekteki kampanyalar hakkında öngörülü kararlar vermenizi sağlayabilir.

Daha İyi Sonuçlar

Hazırlayacağınız bütün TBM kampanyaları, hedeflerinize ve stratejilerinize uygun olmalıdır. Mad Guns Digital'de kampanyanızın her unsurunu dikkate alıyoruz. Özelleştirilmiş TBM kampanya yönetimi stratejileri oluşturmak ve size güncel reklam araçları sağlamak için size özel bir kampanya yönetimi sağlayacağız. Bu araçlar, kapsamlı reklam ağlarından ve kampanya bilgileri hazinesinden yararlanmanıza olanak tanır.

Özelleştirilebilir

Ortak bir başarı arzumuz var. Bu yüzden size başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlayacağız. Bir TBM pazarlama ajansı olarak, rakip istihbaratı toplama, anahtar kelime araştırması, anahtar kelime seçimi, pazar araştırması, pazar analizi, metin yazarlığı, kampanya geliştirme, A/B testi, kampanya izleme, Google Ads kural tabanlı teklif vermeyi yönetme ve daha pek çok konuda size yardımcı olabiliriz.

TBM reklamcılığı tek seferlik bir kurulum değildir. Sürekli ince ayar ve güncelleme gerektiren devam eden bir süreçtir. TBM kampanyalarınızın her birinin yolun her adımında sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacağız.

Ortak Başarı

Vaktinizi boşa harcamayacağız. Mad Guns Digital size dürüst TBM yönetim hizmetleri sağlayacaktır. Fiyat teklifi istediğiniz andan itibaren hangi hizmetleri ve araçları alacağınızı bileceksiniz. Ayrıca, derinlemesine analitik segmentlerle kampanyanızın sonuçlarını kolayca takip etmek için kampanya analitiğine ve performans analizi araçlarına erişebileceksiniz. Bu, düşük performans gösteren kampanya öğelerini görmenizi sağlar.

Bu analitik araçları kullanarak, kampanyalarınızın nasıl yönetildiği hakkında ilk elden bilgi sahibi olacak ve kampanyalarınıza gereken ilginin gösterildiğinden emin olacaksınız.

Sadakate Önem Verin

Firmanızın İçin Neden TBM Reklamına İhtiyacınız Var?

Tıklama başına ödeme reklamcılığı, markanızı veya mesajınızı bir kitlenin önüne çıkarmanın en etkili yollarından biridir. TBM reklamcılığında, bir kitle aramanıza gerek yoktur, müşterileriniz sizi arar. Amacınız ister yeni kitlelere ulaşmak ister dönüşüm oranlarını artırmak olsun, TBM reklamcılığı istediğiniz sonuçları üretebilir.

İşinizi Büyütmenin En Hızlı Yollarından Biri

TBM reklamcılığı, doğru yapılırsa gelirinizi mümkün olan en uygun maliyetli ve en hızlı şekilde artırabilir. Genel olarak konuşursak, TBM reklamcılığı dönüşüm başına daha az maliyetlidir. Reklamlar, yalnızca arama motorlarında ilgili arama sonuçlarının yanında görünür. En önemlisi, reklamların görüntülenme sayısına göre değil, yalnızca tıklama başına ödeme yaparsınız.

Maliyet ve gelir arasındaki dengenin yanı sıra, avantajlardan da anında yararlanabilirsiniz. TBM kampanyanızın ilk haftasında trafikte bir artış yaşayabilirsiniz. Bu nedenle TBM reklamcılığı, hızlı büyüme için başvurulacak ilk stratejilerden biridir.

Mad Guns Digital TBM Ortakları

Google Ads Logo
Meta Business Partner Logo
Microsoft Advertising Logo
LinkedIn Marketing Solutions Logo

Doğru Hedef Kitleye Ulaşın

TBM reklamcılığı çok geniş hedeflidir. Hedef kitlenizi kolayca daraltabilirsiniz. Kitleleri yaş, cinsiyet, konum ve hatta kullandıkları cihaz türüne göre filtreleyebileceğiniz demografik hedefleme vardır. Pazar içi hedefleme, ürünlerinizi satın alan veya web sitenize ve/veya ürünlerinize ilgi gösteren kitlelere ulaşmanızı sağlar. Özel amaçlı hedefleme, pazar içi hedeflemeye biraz benzer, ancak bunun yerine ürünlerinizden herhangi birine yönelik güçlü satın alma niyeti ifade eden kitlelere ulaşabilirsiniz. İçerik anahtar kelime hedeflemesi ile reklamlarınızın kopyalarında benzer anahtar kelimeleri de hedefleyebilirsiniz.

Yeniden pazarlama veya yeniden hedefleme kampanyaları ise web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcıları hedeflemek için kullanılabilir. Yeniden pazarlama kitlelerinize benzer kitleleri hedeflemek de başka bir etkili hedefleme stratejisidir.

TBM kampanyalarını daha avantajlı yapan şey, bu hedefleme seçeneklerinin birçoğunun arama ağında en iyi performansı göstermesidir. Bu reklamlar sadece kullanıcıların belirlenen anahtar kelimeleri aratmalarıyla tetiklenerek sonuç sayfalarında (SERP) görüntülenir. Kullanıcılar, hedeflediğiniz demografik profilinizle eşleşse bile belirlediğiniz satın alma anahtar kelimelerini ve içerik anahtar kelimelerini aramadıkları sürece reklamlarınız gösterilmez.

Dönüşümler Artık Daha Kolay

Her tıklama, satış huninizin satın alma düzeyinde potansiyel bir dönüşümdür. Satın alma amacı genellikle TBM ziyaretçileriyle yüksektir. TBM ziyaretçilerinin yarısından fazlası aslında bir ürün satın almaya devam ediyor. Genel olarak, TBM reklamları daha yüksek dönüşüm oranlarına sahiptir. Google Ads Arama Ağı’ndaki ortalama dönüşüm oranı %2,70’dir. Ayrıca reklamlar, SERP’lerin ilk sayfasındaki tıklamaların yarısından fazlasını oluşturur.

TBM reklamlarının bir başka avantajı da, ziyaretçilerin reklam hedefi olarak hizmet veren açılış sayfalarına yönlendirilmesidir. Bu reklam hedefleri, ziyaretçileri satın alma sürecine veya olası satış yaratma gibi başka bir dönüşüm hedefine devam etmeye yönlendirir.