Kurumsal kimlik tasarlamak hiç bu kadar kapsamlı, eğlenceli ve heyecanlı olmamıştı.

Temas noktaları (touch-points), müşteri kitlenizle etkileşim kurmanın yeni yollarına sürekli olarak yayılıyor. Günümüzde bir marka sesi, kelimenin tam anlamıyla bir marka sesi anlamına gelebilir (Siri ve Alexa’dan bahsediyoruz). Bir zamanlar marka yönergeleriyle korunan logonuz, artık her gün yeni bir marka işaretine dönüşebiliyor (tabiiki de Google).

Marka bilinci oluşturmamızın genel bir dijital strateji ile nasıl bağlantılı olduğunu görün.

Deneyimli marka tasarımcılarımız trendleri takip ederek her zaman kendilerini yeniliyor.

Sürekli gelişen marka parametreleriyle, tüm bunlara nasıl uyum sağlıyacağını bilen bir kaynaktan faydalanmanız gerekir. Önemli olan ayak uydurmak değil, liderlik etmektir. Şirketinizin değerini artıran, iş gücünüzü motive eden ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını tam olarak anlayan güçlü bir marka ekosistemine hizmet etmek için sağlam öngörülere ve yaratıcılığa ihtiyacınız var.

Değer Kattığımız Markalar

Sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Herhangi bir web tasarım şirketi, web sitesi yapabilir. Mad Guns’ı diğer firmalardan ayıran, müşterimizin markasıyla ilişkilendirdiğimiz değerdir. Markanızı analiz edeceğiz ve hazırda var olan kurumsal kimliğinizin üzerine benzersiz fikirlerimizle internet pazarlaması ve geliştirme girişimleri inşa edeceğiz.