Web Sitesi İçeriğinizin Kontrolü Sizde Olsun

Mad Guns Digital, web siteniz ve içeriğiniz üzerinde tam kontrol sağlayan, işiniz büyüdükçe kolayca güncelleyebileceğiniz çok yönlü, kullanımı kolay WordPress web siteleri oluşturur. WordPress geliştirme ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

  • Müşterilerinize markanız ve şirketiniz hakkında net bir vizyon veren bir web sitesi oluşturmak için doğrudan uzman geliştiricilerimizle birlikte çalışın.
  • Blogunuz doğrudan web sitenizde barındırılacak ve tüm içeriğinize web sitenizin ziyaretçileri tarafından kolayca erişilebilir hale getirilecektir.
  • Yeni ziyaretçiler çekmek için sayfalarınızla belirli fikirleri veya konuları hedefleyin.

WordPress Geliştirmenin Size Sağlayacağı Faydalar

WordPress Logo

KULLANIMI KOLAY İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ

WordPress, sitenizi günlük olarak yönetmenizi kolaylaştıran, kullanımı en kolay ve en basit platformlardan biri olarak kabul edilir. Kullanım kolaylığı, sitenizi oluşturmak yerine içeriğinize odaklanmanız için size daha fazla özgürlük verir. Tüm dünyadaki web sitelerinin %43’ünün WordPress tarafından desteklendiği kanıtlanmıştır. Sitenizin içeriğini yönetmek veya değiştirmek için önceden kodlama deneyimi gerekmez.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR

Sitenizin her sayfası, eşsiz benzersiz markanızla uyum sağlayacak şekilde, sizinle yakın işbirliği içinde tasarlayacağız. Markanızı öne çıkaran ve müşterilerinizin hızla şirketinizle özdeşleştireceği bir web deneyimi oluşturmak için ekibinizle birlikte çalışıyoruz. Mad Guns Digital, kullanıcı deneyiminizi pazarınızın yanıt vereceği şekilde özelleştirmenize yardımcı olabilecek tam hizmet veren dijital ajanstır.

Özelleştirilebilir
SEO Dostu

SEO DOSTU

WordPress için kullanılan kodlama, arama motorları tarafından kolaylaştırılır ve kolayca dizine eklenir. Bu da yeni içerik eklemek ve arama motorları tarafından hızlı bir şekilde sıralanmak her zamankinden daha kolay demektir. Web sitenizin her sayfası, arama için belirli kelimeleri veya kelime öbeklerini hedeflemek üzere etiketler, meta açıklamalar ve daha fazlasıyla optimize edeceğiz. Web sitenize daha fazla odaklanmış trafik ile, aramada rakiplerinizden daha üst sıralarda yer alacak ve böylece daha nitelikli potansiyel müşteriler bulacaksınız.

MARKA GÖRÜNÜMÜ

Web sitenizdeki hem yeni hem de alakalı içeriğin sürekli akışı, sizi sektörünüzde bir lider olarak ayıracaktır. WordPress, içerik oluşturmanızı ve paylaşmanızı kolaylaştırarak, bloglarınız ve bunlar hakkındaki ziyaretçi yorumlarınız aracılığıyla müşterilerinizle iletişim kurmanız için bir platform sunar. Bu açık diyalog, web sitenizdeki trafiği ve markanızın sektördeki itibarını artırabilir.

Marka Görünümü
Responsive Tasarım

MOBİL GÖRÜNÜME HAZIR RESPONSIVE TASARIM

Mobil cihazlar için optimize edilmiş bir web sitesi, dijital pazarlama stratejinizin önemli bir parçası olmalıdır. Mobil cihazlara uygun bir siteye sahip olmak, işletmenizi, işe giderken, seyahat ederken veya evde kanepede oturan kişilerin telefonlarından parmaklarının ucuna getirir. WordPress’in duyarlı tasarımı, web sitenizi hem iOS hem de Android sistemleri dahil olmak üzere hangi ekranda görüntüleniyorsa ona uyarlar. Bu da size sadece masaüstü cihazlara özel olmayan bir site tasarlama özgürlüğü verirken aynı zamanda en fazla sayıda insana ulaşır.