Kurumsal Blog Tasarımıyla Şirketiniz Bir Adım Önde Olsun

Kurumsal blog, sadece kurumsal web sitenizin değil, aynı zamanda işletmenizin kurumsal imajının da önemli bir parçasıdır. Bloglar, işletmelerin hedef kitlelerine etkili bir şekilde ulaşmaları için bir kanal görevi üstlenir. Blog yazıları çok esnektir. Ürün güncellemesi, hizmet detayları, bilgilendirici makaleler ve duyurular için uygundur.

Blogunuzun otorite ve saygın bir bilgi kaynağı olmasını isteyeceksiniz. Yazılacak bloglar, şirketinizin kendi alanında lider olarak konumlandırılmasına yardımcı olmalıdır. Bir blog, doğru bir şekilde tasarlandığında, yapılandırıldığında ve yayımlandığında, bir şirketin marka bilinirliği ve SEO açısından sağlam sonuçlar verecek çok güçlü bir araç olacaktır.

Kurumsal Blog Çalışmasını Nasıl Yapıyoruz?

Kurumsal blog için özel tasarım süreci, web sitesi tasarımında geçirdiğimiz sürece benzer. Son derece deneyimli tasarımcılardan oluşan ekibimiz önce bir prototip oluşturur, ardından pazarlama planınıza bağlı kalarak onu geliştiririz. Geliştirme ekibimiz daha sonra tasarımı web sitenize kodlayıp entegre edecek veya WordPress içinde bağımsız bir kurumsal blogda oluşturabilecektir. Blogunuz kurulup yapılandırıldıktan sonra, işlevselliğini artırmak için eklentilerle daha da özelleştiriyoruz.

Her zaman, benzersiz blog tasarımıyla web sitenizin, marka imajını yakalamasını sağlıyoruz. 

Mad Guns Digital’in Kurumsal Blog Tasarımı Paketi

Blog tasarım paketimiz aşağıdaki hizmetleri içerir:

  • WordPress Kurulumu
  • Prototip Çalışmaları
  • Özel Eklentiler
  • Dönüşüm Optimizasyonu
  • WordPress Düzenlemeleri
  • Özel Tasarım ve Dijital Pazarlama Ekibi
  • Tamamen Özelleştirilmiş Tasarım Çözümleri
  • WordPress Entegrasyonları ve Eklentiler

Müşteri Odaklı Kurumsal Blog Tasarım Hizmetimiz

Son söz sizin. Bu, tüm tasarım hizmetlerimiz için geçerlidir. Sunduğunuz ürün/hizmet kadar ondan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz de önemlidir. Kendini işine adamış blog tasarımcılarımız sizinle oturup blogunuz için hedeflerinizi, hedef kitlenizi ve kurumsal imajınızı hedef kitleye nasıl sunmak istediğinizi tartışacak.

İnternetteki varlığınız üzerinde kontrol sahibi olmalısınız. Misyonumuz, size tam da bunu yapmanız için gereken araçları ve kaynakları sağlamaktır.