Özel Tasarım WordPress Web Sitesiyle Rakiplerinizin Önüne Geçin

WordPress, blog yazmak için en popüler platformdur. Aynı zamanda kullanıcı dostu ve çok güçlü bir altyapıya sahiptir. Ancak zaman geçtikçe daha fazla şirket WordPress’ten yararlanıyor. İster bir blog yazarı olun, ister e-ticaret yapmaya karar veren bir girişimci, WordPress büyümek için çok geniş alana sahip, mükemmel bir başlangıçtır. Peki şu anda kullandığınız standart WordPress teması, ihtiyaçlarınız için yeterli mi? Web siteniz, kurumsal bir görünüm taşıyor mu, yoksa ilk bakışta “WordPress Blogu” diye mi bağırıyor?

Özel tasarım WordPress web sitesi, artık bir ihtiyaç değil zorunluluktur. Sadece web sitenizin olması yeterli değildir. Google aramalarda sektörünüzle ilgili anahtar kelimelerde öne çıkmanız ve kendi profesyonel marka imajınızı yaratmanız gerekiyor. WordPress web sitesinin iyi görünmesi değil profesyonel görünmesi gerekir. Mad Guns Digital, markanızın etkisini mükemmel kullanıcı deneyimi ile birleştiren özel WordPress web sitesi tasarım çözümleri sunar.

Mad Guns Digital UX/UI Tasarım Paketleri

Responsive Web Tasarımı

Responsive Web Tasarımı

Mobil cihazlara öncelik veren responsive tasarıma sahip WordPress sitenizin mobil uyumlu olduğundan emin olun. Mad Guns Digital size yenilikçi ve son derece esnek web tasarım çözümleri sağlar.

Esnek Web Sitesi

WordPress, web sitenizin büyümesi için yeterli esnekliğe sahiptir. WordPress tüm boyutlardaki web sitelerine güç sağlar.

Esnek Web Tasarımı
Yüksek Hızlı Web Sitesi

Yüksek Hız

Hazırladığımız WordPress siteleri saniyeler içinde yüklenir. Hız açısından optimize edilmiş özel tema tasarımlarımız, web sitenizin üç saniye içinde yüklenmesini sağlar.

Yüksek Görünürlük

SEO için optimize edilmiş özel tasarımlarımızla web sitenizin görünürlüğünü artırmanıza yardımcı olacağız. WordPress, optimize edilmiş web sitesi kodu ve yapısı ile SEO dostu platformlardan biridir.

Yüksek Google Sıralaması

Mad Guns Digital’in Web Sitesi Tasarım Paketi ile Ayrıcalıklı Olun

Dünya çapındaki aktif web sitelerinin %43’ünden fazlasında WordPress altyapısı kullanılmaktadır. Bu web sitelerinin çoğu, farklı sektörlerdeki büyük şirketlerdir. Tam hizmet veren web tasarım ve geliştirme şirketi olan Mad Guns Digital, potansiyel müşterileri bulmanıza, etkileşim artırmanıza, satış dönüşümlerini yükseltmenize ve rekabette üstünlük sağlamanıza yardımcı olacak özel WordPress tasarım ve geliştirme çözümleri sağlar.

Özel WordPress Web Sitesi Tasarım Hizmetimizin Genel Özellikleri

Özel site taşıma hizmetimizle mevcut web sitenizi sorunsuz bir şekilde WordPress CMS'e taşıyın.

WordPress Migration İkon

Deneyimli tasarımclılardan oluşan ekibimizin size özel hazırlayacağı tasarımıyla, hazır tema şablonlarına elveda deyin.

WordPress Özel Tema İkon

Mad Guns Digital'in yeniden tasarım hizmetiyle web sitenize güncellenmiş bir görünüm ve işlevsellik kazandırın.

WordPress Yeniden Tasarlama İkon

Şirket bünyemizde bulunan dijital pazarlama ve SEO uzmanlarımız, dijital pazarlama stratejisi ve SEO ile uyumlu web sitesi tasarımı hazırlar.

WordPress Arama Motoru Optimizasyonu İkon

Mad Guns Digital'in UI/UX tasarımcıları, web tasarımcıları ile omuz omuza çalışarak web sitesini son kullanıcı için kolay gezinme ve kullanılabilir haline getirirler.

WordPress Kolay Kullanabilirlik İkon

Her Şey Dahil Hizmetler

Özel Tasarım WordPress web sitesi paketimiz, standart hizmetlerle sınırlı değildir. İşinizi büyütmek için ilgili alanlarda çalışmalar yapacak, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak araçlar ve destekler sağlayacağız. Bunu başarmak için hedeflerinizi, hedef kitlenizi, hedef kitlenizle nasıl iletişim kuracağınızı, mevcut stratejilerinizi nasıl geliştireceğinizi ve dönüşümleri nasıl artıracağınızı birlikte belirleriz. Akıllı pazarlama çözümlerimizin devreye girdiği yer, burasıdır. Pazarlama, ürün tasarımı ve satış kararları oluşturmanıza yardımcı olacak çok sayıda web sitesi etkinliği ve performans metriği hakkında gelişmiş veri analizleri sunan analitik izleme ve raporlama sunuyoruz.

Tüm Özel WordPress Tasarım paketiyle birlikte, WordPress XML site haritası oluşturma ve gönderme erişimine sahip olacaksınız. Site haritanızı oluşturmak için eklenti indirmenize gerek kalmayacak. Temel XML site haritaları ve özel site haritaları oluşturup site haritalarınızı Google’a gönderiyoruz.

Mad Guns Digital ile Kalıcı Sonuçlar

Bütçenizin hedeflerinizi kısıtlamasına izin vermeyin. Özel tasarım WordPress web sitesi paketimizle rekabetçi fiyatarla kaliteli sonuçlar elde edeceksiniz. Mad Guns Digital, 2007’den beri çeşitli büyüklüklerdeki şirketler için özel web sitesi tasarım hizmetleri sunmaktadır.