Mad Guns Digital ile İşinizi Büyütün

Web sitelerinin sadece iyi görünmeleri tek başına yeterli değildir, aynı zamanda etkili olmaları da gerekir. Tam hizmet veren web tasarım ajansı Mad Guns Digital, işletmenize yenilikçi, estetik görünümlü, profesyonel web tasarımıyla dönüşüm sağlayan web sitesi çözümleri sunar.

Web siteniz, müşteri ile ilk temas noktası olmasının yanı sıra zamanla daha fazla şirket-müşteri etkileşimi gerçekleştirmektedir. Konu, hizmet ve ürün satmak olduğunda İlk izlenim özellikle çok önemlidir. Ancak iyi bir ilk izlenim yaratmanın yanı sıra Mad Guns Digital, ziyaretçilerden müşteri yaratan web sitesi kullanıcı arayüzü ve deneyimi sunar.

Web Sitesi Tasarımını Nasıl Yapıyoruz?

Estetik

Görünüş, web site tasarımına başlarken çalıştığımız ilk alanlardan biri. Bir web sitesi teması, stili, renk şablonu, içerik sunumu ve görsel öğeleriyle iyi bir izlenim yaratmalıdır. Optimize edilmiş görseller, videolar gibi statik ve dinamik tasarım öğelerini kullanıyoruz. Elbette responsive web tasarımı ile web sitenizin estetiğinin farklı ekran boyutlarında tutarlı olmasını sağlıyoruz.

Menü Yapısı

Menü yapısı bir web sitesinin kullanıcı deneyimini kolaylaştırabilir veya zorlaştırabilir. Basit ama etkili bir gezinme yapısı kullanıyoruz. Breadcrumb, ziyaretçilerin hangi konumda olduklarını anlamasını ve kolayca gezinebilmelerini, mega menüler ile menü yapısını görsel/video ile güçlendirmek için veya mobil için hamburger menüsünü kullanmak istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza veya tercihinize göre seçim yapabilirsiniz.

Görseller

Ziyaretçileri web sitesinde tutup kolayca hareket etmelerini sağlayan görseller ekliyoruz. Yön ipuçları, göz alıcı görsel öğeler, harekete geçiren mesajlar ve teklifler sayesinde, kullanıcıların dikkatlerini kaybetmeden istediğiniz yere gelmelerini sağlıyoruz..

Mad Guns Digital UX/UI Tasarım Paketleri

Özgün Web Sayfaları

Özgün Web Sayfası Tasarımı

Her sayfa, estetikle işlevselliği bir araya getiren uygun bir tasarıma sahip olacaktır. Fiyatlandırma, web sitenizin sayfa sayısına bağlıdır.

Markanıza Özel Tasarım

Web sitenizin kullanıcı deneyimini, marka imajınıza ve hedeflerinize uyan, zevkli bir şekilde hazırlanmış şekilde daha da geliştireceğiz. Tercihlerinize göre özelleştirilebilen basit ve üst düzey stiller arasından seçim yapabilirsiniz.

Markanıza Özel Tasarım
Uzman Metin Yazarlığı

Uzman Metin Yazarlığı

İçerik her şeydir. Deneyimli metin yazarlarından oluşan ekibimiz, web siteniz için özgün metinler oluşturacaktır. Web sitesinin UX tasarımına sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan, SEO için optimize edilmiş içeriklerle etkileşiminiz artacak.

Responsive Web Tasarımı

Gelişen teknolojiyle birlikte responsive tasarım, zorunluluk haline geldi. Responsive web tasarımı ile hedef pazarınızın önemli bir bölümünü kaybetmediğinizden emin olun. Farklı cihaz boyutlarında sorunsuz kullanıcı deneyimi oluşturun ve web sitenizi mobil cihazlar ile optimize edin.

Responsive Web Tasarımı
SEO Hizmetleri

SEO Hizmetleri

SEO ile web sitenizin gelişmiş kullanıcı deneyimi ve arayüzünden en iyi şekilde yararlanın. Dijital pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimizin yardımıyla web sitenizin arama motoru sıralamasında yükselişinin ve site trafiğinin artışının keyfini çıkarın.

Mad Guns Digital’in UI/UX Paketi ile Ölçebileceğiniz Kaliteli Sonuçlar

SEO ve dijital pazarlama uzmanlarımızın yardımıyla web sitenizin SERP sıralamasında somut gelişmeler göreceksiniz.

SERP İkon

UX ve UI tasarım ekibimiz, kullanıcı deneyimini geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Web sitesinin kullanılabilirliğindeki iyileştirmeler kapsamlıdır ve web sitesinin farklı öğelerini içerebilir.

Kolay Kullanılabilirlik İkon

İster potansiyel müşteri elde etme dönüşümü, ister satış dönüşümü olsun, Mad Guns Digital sizi pazarlama hedeflerinize ulaşmanız için gereken araçlarla donatacaktır.

Dönüşüm Oranı İkon

Mükemmel kullanıcı deneyimi ile rakiplerinizin önüne geçin. Günün sonunda, kullanıcı deneyimi; müşterilerin, işletmenizin imajıyla, ürününüzü veya hizmetinizi deneyimlerken nasıl algıladıklarıyla ilgilidir.

Rekabet Avantajı İkon

Kullanıcı deneyiminiz bozulursa mükemmel bir pazarlama stratejisi işe yaramaz. UX ve UI tasarımı, stratejilerinizi sorunsuz bir şekilde uygulamanın ve kârlılığınız üzerinde daha büyük bir etki yaratmanın başka bir yoludur.

Pazarlama Hedefi İkon

Sonuç Elde Edeceğiniz UI UX Tasarım Ajansıyız

Mad Guns Digital’in en önemli özelliklerinde biri, yenilikçi ve ihtiyaca göre tasarımlar hazırlamasıdır. UX ve UI tasarımı söz konusu olduğunda, en iyi uygulamaları takip ediyor ve yakından ilgilenilmesi gereken temel unsurlara ve konulara odaklanıyoruz. Mad Guns Digital’in UX ve UI tasarım hizmeti web sitenize yüksek değer katabilir.