Web Sitenizin Yeniden Tasarlanmaya İhtiyaç Duymasının Sebepleri

Web sitesinin yeniden tasarımı kulağa ürkütücü geliyor değil mi? Evet, kesinlikle haklısınız, gerçekten zor bir iş. Ancak, iyi planlanmış bir web sitesi yeniden tasarımı, ciddi değişiklikler getirebilir ve burada sadece görünümden bahsetmiyoruz.

İlk bakışta web siteniz beklentilerinize göre çalışıyor ve performans gösteriyor olabilir. Ancak, web sitesi yeniden tasarlamayla, sitenizin önemli yönlerini iyileştirebileceğinizi biliyor muydunuz? İyi organize edilmiş yeniden tasarlamayla, genel işlevselliği arttırıp kullanıcı deneyimini daha da geliştirerek dijital pazarlama hedeflerinize ulaşabilir, markanızın imajını iyileştirebilirsiniz.

Aslında sorulacak en önemli soru şu: Web sitenizin yeniden tasarıma ihtiyacı var mı?

Web Sitesi Yeniden Tasarlamaya Gerek var mı?

Evet, web sitesinin yeniden tasarımı bir zorunluluktur. Bu sadece tasarım trendlerine ayak uydurmakla ilgili değildir. Web sitesi yeniden tasarlama, gelişen endüstriye, teknolojiye ve müşteri taleplerine cevap verme ihtiyacından doğar. İşletmenizin büyümesi için web sitenizin, markanızın, pazarlama potansiyelinden en iyi şekilde yararlanabilmesi gerekir.

Peki, web sitenizin yeniden tasarlanması için doğru zamanın gekip gelmediğini nasıl anlayacaksınız?

İşlevsellik Sorunları

İşlevsellik Sorunları

Yeni bir web sitesi işlevi eklemeniz mi gerekiyor yoksa web sitenizin alt yapısı artık olması gerektiği gibi çalışmıyor mu?

Eski Tasarım

Tasarım trendleri gelip geçicidir. Web siteniz uzun bir süredir yayındaysa, tasarım öğelerinin birçoğu eski görünebilir ve sitenize gelen ziyaretçiler, web sitenizdeki bilgilerin güncel olmadığı izlenimine kapılabilir.

Eski Tasarım
Menü Hiyerarşi Yapısı

Menü ve Hiyerarşi Yapısı

İlk bakışta belli olmayabilir ancak web sitenizin menü yapısı ve hiyerarşisi, ziyaretçilerinizin ulaşmak istediği bilgilere erişmesini veya satışa götüren görevleri gerçekleştirmesini engelliyor olabilir.

Güncel Olmayan İçerik

Kurumsal firmaların web sitelerinde güncel olmayan içerik olması kabul edilemez. Özellikle ürün ve hizmetlerle ilgili olan güncelliğini yitirmiş içerik, sektör lideri olma çabalarınız için zararlı olabilir.

Güncel Olmayan İçerik
Marka İmajı Yenileme

Marka İmajı Yenileme

Rekabete ayak uydurmak çok fazla efor gerektirir. Ancak bir şirketin marka imajını yenilemesi, kurumsal kimliğindeki değişiklikleri yansıtacak şekilde web sitesinin yeniden tasarlanması tek başına yeterli olmayacaktır.

Web Sitenizi Yeniden Tasarlayacak Tasarım Ajansıyız

Web sitenizde yolunda gitmeyen bir şeyler var. Yamaya değil, sağlam bir düzeltmeye ihtiyacınız olacak. Mad Guns Digital’in tasarım ekibi, başta aşağıdakiler olmak üzere ve bunların da ötesinde mükemmel sonuçlar sağlayacaktır.

 • Estetik çekiciliğe sahip benzersiz ve özel olarak tasarlanmış web sitesi
 • Eşsiz kullanıcı deneyimi yaşatacak, kullanıcı dostu arayüze sahip son derece işlevsel bir web sitesi
 • Son derece duyarlı, ölçümlenebilir ve ileriye dönük web sitesi
 • Daha yüksek görünürlük ve arama motorları için optimize edilmiş web sitesi
 • Dijital pazarlama gelirini artıran, dönüşüm için optimize edilmiş web sitesi
 • Mükemmel teknik performansa sahip güncel bir web sitesi

Sadece Size Özel Yeniden Tasarım Çözümü

Mad Guns Digital her web sitesinin farklı olduğunu çok iyi bilir. Bir web sitesinde işe yarayabilecek tasarım çözümleri aynı sektörde, aynı ürünleri satan başka bir web sitesinde çalışmayabilir. Bu nedenle web sitenizin ihtiyaçlarına en uygun özelleştirilmiş yeniden tasarım çözümleri sunuyoruz.

Her şey dahil şirket bünyemizde sunduğumuz web sitesi yeniden tasarım hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Web sitesi bakım hizmetleri
 • Düzenli web sitesi güncellemeleri
 • SEO Hizmeti
 • Daha yüksek görünürlük için arama motoru optimizasyonu
 • Web sitesi içeriği, dönüştürme ve kullanabilirlik analizi

Web Sitesi Yeniden Tasarlamaya Bakış Açımız

Web tasarımcıları, estetik ve işlevsellik arasında bir denge kurmak için çeşitli tasarım ilkelerini takip eder. Web sitesinin yeniden tasarlanmasında da aynı kural ve ilkeler dizisi takip edilir. Ancak çoğu zaman yeniden tasarım, eski web tasarımı zayıflıklarına odaklanır. Örneğin; ağırlıklı metin içerikli bir web sitesi, daha fazla görsel öğeye sahip web sitelerine kıyasla daha az ziyaretçi çeker.

Mad Guns Digital tarafından yeniden tasarlanan web siteleri için web site analizi standart olarak yapılır. Web sitesi yeniden tasarlama paketinin yıllık olarak yenilenmesi üzerine Mad Guns Digital, müşteri isteğine bağlı olarak web sitesi yeniden tasarımı sunar.

Web sitenizde neyin yanlış, neyin doğru olduğunu anlamanız için aşağıdaki üç maddeyi dikkatlice kontrol edebilirsiniz

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

UX tasarımı, çoğu web sitesi yeniden tasarım projesinin birinci adımıdır. Bunun çok önemli olmasının bir nedeni vardır. Ziyaretçiler genellikle herhangi bir dönüş gerçekleştirmeden web sitesinden ayrılır. Çünkü web sitesinde sezgisel olmayan tasarım öğeleriyle gezinmek zordur. Daha net konuşmak gerekirse web sitesi ziyaretçiler tarafından zar zor kullanılır. Bunu düzeltmek için web sitesi tasarımcıları web sitenizin en önemli bölümüne geri döner: ziyaretçilerinize. Onlara satış yapmadan önce hedef pazarınızın ihtiyaçlarını anlamanız gerekir.

Responsive Web Tasarımı

Müşterilerinizin büyük bir kısmı, daha küçük ekranlarda geziniyor. Responsive web tasarımı olmadan, web siteniz hantal hale gelir ve işlevselliğinin amacını kaybeder. Mobil kullanıcılar, mobil uyumlu web sitelerini tercih ederek, hedef pazarınızın önemli bir bölümünü kaybetmenize neden olur.

Responsive Tasarım
Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Bu bir tasarım öğesi değildir, ancak SEO tüm yeniden tasarım projelerinde hayati önem taşır. Uygun optimizasyon olmadan yeniden tasarlanmış bir web sitesi, kimsenin görmediği güzel bir web sitesidir. SEO, web sitesinin yeniden tasarımının olumlu etkilerini daha da artıracaktır. Bu tek seferlik uygulayacağınız bir araç değildir. SEO optimizasyonu sadece SERP sıralamanızı değil, aynı zamanda web sitenizin genel performansını da optimize eden bir süreçtir.

Göz Alıcı, Modern Web Siteleri İçin Bizi Tercih Edin

Trafiği, olası satışları ve dönüşümleri artıran yeniden tasarım paketimizle web sitenizin genel performansını iyileştirin. Web sitenize sadece yeni bir kat boya değil, aynı zamanda taze bir yaşam alanı da sağlayacağız.

Web siteniz, şirketinizin dijital temsilidir. Genellikle işletmenizin var olduğu hakkında hiçbir fikri olmayan müşterilerle ilk temas noktanızdır. Müşteri adayınız için web sitenizin görünümü, işletmeniz için olumlu veya olumsuz bir önyargı oluşturur. Bu nedenle, ziyaretçileri markanızı korumaya teşvik eden bir web sitesine ihtiyacınız var.