KVKK Aydınlatma Metni ve Gizlilik Politikası

Mad Guns Digital, Endi Grafik Tasarım Basım Yayın ve Matbaacılık San.Tic.Ltd.Şti.nin tescilli markasıdır. Mad Guns Digital’deki topluluğumuzun bir parçası olmayı ve Mad Guns Digital (“Mad Guns Digital“, “biz“, “bizim“) olarak iş yapmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Kişisel bilgilerinizi ve gizlilik hakkınızı korumayı taahhüt ediyoruz. Bu gizlilik bildirimi veya kişisel bilgilerinizle ilgili uygulamalarımız hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen info@madgunsdigital.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.

Web sitemizi https://madgunsdigital.com (“Web Sitesi“), ziyaret ettiğinizde ve daha genel olarak hizmetlerimizden herhangi birini (Web Sitesini içeren “Hizmetler”) kullandığınızda, kişisel bilgileriniz ile ilgili olarak bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Gizliliğinizi çok ciddiye alıyoruz. Bu gizlilik bildiriminde, size hangi bilgileri topladığımızı, bunları nasıl kullandığımızı ve bunlarla ilgili hangi haklara sahip olduğunuzu mümkün olan en açık şekilde açıklamaya çalışıyoruz. Umarız çok önemli olduğu için dikkatlice okumak için biraz zaman ayırırsınız. Bu gizlilik bildiriminde kabul etmediğiniz herhangi bir koşul varsa, lütfen hizmetlerimizi kullanmayı derhal durdurun.

Bu gizlilik bildirimi, hizmetlerimiz aracılığıyla toplanan tüm bilgiler (yukarıda açıklandığı gibi web sitemizi de içerir) ve ilgili hizmetler, satış, pazarlama veya etkinlikler için de geçerlidir.

Topladığımız bilgilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olması açısından lütfen bu gizlilik bildirimini dikkatlice okuyunuz.

1. HANGİ BİLGİLERİ TOPLUYORUZ?

Bize açıkladığınız kişisel bilgiler

Kısaca: Bize verdiğiniz kişisel bilgileri topluyoruz.

Web sitesindeki faaliyetlere katıldığınızda (örneğin, çevrimiçi forumlarımıza mesaj göndererek veya yarışmalara, tartışmalara veya ödül çekilişlerine katılarak) veya başka bir şekilde bizimle iletişime geçtiğinizde, bizimle veya ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istediğinizde gönüllü olarak bize sağladığınız kişisel bilgileri topluyoruz.

Topladığımız kişisel bilgiler, bizimle ve web sitesiyle olan etkileşimlerinizin bağlamına, yaptığınız seçimlere ve kullandığınız ürünlere ve özelliklere bağlıdır.Topladığımız kişisel bilgiler aşağıdakileri içerebilir:

Sizin Tarafınızdan Sağlanan Kişisel Bilgiler. Hitap şekli, isimler, telefon numaraları, şirket adı, e-posta adresleri, posta adresleri, iş ünvanları, iletişim tercihleri, fatura adresleri ve diğer benzer bilgileri topluyoruz.

Sosyal Medya Giriş Verileri. Facebook, Twitter veya diğer sosyal medya hesabınız gibi mevcut sosyal medya hesap bilgilerinizi kullanarak bize kayıt olma seçeneği sunabiliriz. Bu şekilde kaydolmayı seçerseniz, aşağıdaki “SOSYAL GİRİŞLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ?” bölümünde açıklanan bilgileri toplayacağız.

Bize sağladığınız tüm kişisel bilgiler doğru, eksiksiz ve kesin olmalı ve bu tür kişisel bilgilerdeki herhangi bir değişikliği bize bildirmelisiniz.

Otomatik olarak toplanan bilgiler

Kısaca: İnternet Protokolü (IP) adresiniz ve/veya tarayıcınız ve cihaz özellikleri gibi bazı bilgiler web sitemizi ziyaret ettiğinizde otomatik olarak toplanır.

Web sitesini ziyaret ettiğinizde, kullandığınızda veya gezinirken belirli bilgileri otomatik olarak toplarız. Bu bilgiler, özel kimliğinizi (adınız veya iletişim bilgileriniz gibi) açıklamaz, ancak IP adresiniz, tarayıcınız ve cihaz özellikleriniz, işletim sisteminiz, dil tercihleriniz, yönlendiren URL’ler, cihaz adı, ülke, konum, web sitemizi nasıl ve ne zaman kullandığınıza ilişkin bilgiler ve diğer teknik bilgiler gibi cihaz ve kullanım bilgilerini içerebilir. Bu bilgiler öncelikle web sitemizin güvenliğini ve çalışmasını sağlamak ve dahili analiz ve raporlama amaçlarımız için gereklidir.

Birçok işletme gibi, çerezler ve benzeri teknolojiler aracılığıyla da bilgi topluyoruz.

Topladığımız bilgiler şunları içerir:

 • Sistem Günlüğü ve Kullanım Verileri. Sistem günlüğü ve kullanım verileri, web sitemize eriştiğinizde veya kullandığınızda sunucularımızın otomatik olarak topladığı ve sistem günlüğü dosyalarına kaydettiğimiz hizmetle ilgili, tanılama, kullanım ve performans bilgileridir. Bizimle nasıl etkileşim kurduğunuza bağlı olarak, bu sistem günlüğü verileri IP adresinizi, cihaz bilgilerinizi, tarayıcı türünüzü ve ayarlarınızı ve web sitesindeki etkinliğiniz hakkındaki bilgileri (örneğin, kullanımınızla ilişkili tarih/saat damgaları, görüntülenen sayfalar ve dosyalar, aramalar ve hangi özellikleri kullandığınız gibi yaptığınız diğer eylemler), cihaz olay bilgilerini (örneğin, sistem etkinliği, hata raporları (bazen ‘kilitlenme bilgisi’ olarak adlandırılır) ve donanım ayarları) içerebilir.

 • Cihaz Verileri. Bilgisayarınız, telefonunuz, tabletiniz veya web sitesine erişmek için kullandığınız diğer cihazlarla ilgili bilgiler gibi cihaz verilerini topluyoruz. Kullanılan cihaza bağlı olarak, bu cihaz verileri IP adresiniz (veya proxy sunucunuz), cihaz ve uygulama kimlik numaraları, konumunuz, web tarayıcısı türü, donanım modeli, internet servis sağlayıcısı ve/veya mobil operatör, işletim sistemi ve sistem yapılandırma bilgileri gibi bilgileri içerebilir.

 • Konum verileri. Cihazınızın konumu hakkında kesin veya kesin olmayan bilgiler gibi konum verilerini topluyoruz. Ne kadar bilgi topladığımız, web sitesine erişmek için kullandığınız cihazın türüne ve ayarlarına bağlıdır. Örneğin, mevcut konumunuzu (IP adresinize göre) bize bildiren coğrafi konum verilerini toplamak için GPS ve diğer teknolojileri kullanabiliriz. Bu bilgilere erişimi reddederek veya cihazınızdaki konum ayarınızı devre dışı bırakarak bu bilgileri toplamamıza izin vermeyi devre dışı bırakabilirsiniz. Ancak, devre dışı bırakmayı seçerseniz, hizmetlerin belirli yönlerini kullanamayacağınızı unutmayın.

Diğer kaynaklardan toplanan bilgiler

Kısaca: Herkese açık veritabanlarından, pazarlama ortaklarından, sosyal medya platformlarından ve diğer dış kaynaklardan sınırlı veri toplayabiliriz.

İlgili pazarlama, teklifler ve hizmetler sunma ve kayıtlarımızı güncelleme becerimizi geliştirmek için, kamuya açık veritabanları, ortak pazarlama ortakları, bağlı kurum programları, veri sağlayıcıları, sosyal medya platformları gibi diğer kaynaklardan ve diğer üçüncü taraflardan hakkınızda bilgi edinebiliriz. Bu bilgiler, hedeflenen reklam ve etkinlik tanıtımıamacıyla posta adreslerini, iş ünvanlarını, e-posta adreslerini, telefon numaralarını, niyet verilerini (veya kullanıcı davranış verilerini), İnternet Protokolü (IP) adreslerini, sosyal medya profillerini, sosyal medya URL’lerini ve özel profilleri içerir. Sosyal medya hesabınızı (Facebook veya Twitter gibi) kullanarak bir sosyal medya platformunda bizimle etkileşime girerseniz, adınız, e-posta adresiniz ve cinsiyetiniz gibi kişisel bilgilerinizi alırız. Sosyal medya hesabınızdan topladığımız tüm kişisel bilgiler, sosyal medya hesabınızın gizlilik ayarlarına bağlıdır.

2. BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ?

Kısaca: Bilgilerinizi meşru ticari çıkarlara, sizinle olan sözleşmemizin yerine getirilmesine, yasal yükümlülüklerimize uygunluğa ve/veya onayınıza dayalı amaçlar için işliyoruz.

Web sitemiz aracılığıyla toplanan kişisel bilgileri aşağıda açıklanan çeşitli iş amaçları için kullanıyoruz. Kişisel bilgilerinizi bu amaçlarla meşru ticari çıkarlarımıza dayanarak, sizinle bir sözleşme yapmak veya gerçekleştirmek için, sizin onayınızla ve/veya yasal yükümlülüklerimize uymak için işliyoruz. Aşağıda listelenen her amacın yanında güvendiğimiz belirli işleme alanlarını belirtiyoruz. Yasal açıdan, gerçekleştirdiğimiz veri işlemenin araçlarını ve/veya amaçlarını belirlediğimiz için Avrupa Veri Koruma yasaları kapsamında genellikle “veri denetleyicisiyiz”. Bununla birlikte, size kurumsal hizmetlerin sağlanması için bir veri işleme anlaşması imzaladığımız bir ticari müşteriyseniz, o zaman “veri denetleyicisi” olursunuz ve verileri sizin adınıza talimatlarınıza uygun olarak işleyeceğimiz için biz Avrupa Veri Koruma yasaları kapsamında “veri işleyici” oluruz.

Topladığımız veya aldığımız bilgileri şu amaçlarla kullanırız:

 • Hesap oluşturma ve oturum açma sürecini kolaylaştırmak için. Hesabınızı bizimle bir üçüncü taraf hesabına (Google veya Facebook hesabınız gibi) bağlamayı seçerseniz, bu üçüncü taraflardan toplamamıza izin verdiğiniz bilgileri, hesap oluşturma ve sözleşmenin yerine getirilmesi için oturum açma sürecini kolaylaştırmak için kullanırız. Daha fazla bilgi için aşağıdaki “SOSYAL GİRİŞLERİNİZİ NASIL YAPIYORUZ” başlıklı bölüme bakın.
 • Referansları yayınlamak için. Web sitemizde kişisel bilgiler içerebilecek referanslar yayınlıyoruz. Bir referans yayınlamadan önce, adınızı ve referansın içeriğini kullanmak için onayınızı alacağız. Referansınızı güncellemek veya silmek isterseniz, lütfen info@madgunsdigital.com adresinden bizimle iletişime geçin ve adınızı, referans konumunuzu ve iletişim bilgilerinizi eklediğinizden emin olun.
 • Geri bildirim isteği. Bilgilerinizi geri bildirim istemek ve web sitemizi kullanımınız hakkında sizinle iletişim kurmak için kullanabiliriz.
 • Kullanıcıdan kullanıcıya iletişimi etkinleştirmek için. Bilgilerinizi, her bir kullanıcının izniyle kullanıcılar arası iletişimi sağlamak için kullanabiliriz.
 • Kullanıcı hesaplarını yönetmek için. Bilgilerinizi hesabımızı yönetmek ve çalışır durumda tutmak amacıyla kullanabiliriz.
 • Size idari bilgiler göndermek için. Kişisel bilgilerinizi size bir ürün, hizmet ve yeni özellik bilgileri ve/veya şartlar, koşullar ve politikalarımızdaki değişiklikler hakkında bilgi göndermek için kullanabiliriz.
 • Hizmetlerimizi korumak için. Bilgilerinizi, Web Sitemizi güvenli ve emniyetli tutma çabalarımızın bir parçası olarak kullanabiliriz (örneğin, sahtekarlığı izlemek ve önlemek için).
 • Ticari amaçlarla, yasal ve düzenleyici gerekliliklere uymak veya sözleşmemizle bağlantılı olarak hükümlerimizi, koşullarımızı ve politikalarımızı uygulamak için.
 • Yasal taleplere cevap vermek ve zarar görmesini önlemek. Bir mahkeme celbi veya başka bir yasal talep alırsak, nasıl yanıt vereceğimizi belirlemek için sahip olduğumuz verileri incelememiz gerekebilir.
 • Siparişlerinizi yerine getirmek ve yönetmek için. Bilgilerinizi, web sitesi aracılığıyla yaptığınız siparişlerinizi, ödemelerinizi, iadelerinizi ve değişimlerinizi yerine getirmek ve yönetmek için kullanabiliriz.
 • Ödül çekilişlerini ve yarışmaları yönetmek için. Bilgilerinizi, yarışmalarımıza katılmaya karar verdiğinizde ödül çekilişlerini ve yarışmaları yönetmek için kullanabiliriz.
 • Hizmetlerin kullanıcıya sunumunu yapmak ve kolaylaştırmak için. Bilgilerinizi, talep ettiğiniz hizmeti size sağlamak için kullanabiliriz.
 • Kullanıcı sorularına yanıt vermek/kullanıcılara destek sunmak için. Bilgilerinizi, sorularınıza yanıt vermek ve Hizmetlerimizi kullanırken karşılaşabileceğiniz olası sorunları çözmek için kullanabiliriz.
 • Size pazarlama ve tanıtım mesajları göndermek için. Biz ve/veya üçüncü taraf pazarlama ortaklarımız, pazarlama tercihlerinize uygunsa, bize gönderdiğiniz kişisel bilgileri pazarlama amaçlarımız için kullanabiliriz. Örneğin, bizimle veya web sitemiz hakkında bilgi edinmeye, pazarlamaya abone olmaya veya başka bir şekilde bizimle iletişime geçmeye ilgi duyduğunuzda, sizden kişisel bilgiler toplayacağız. Pazarlama e-postalarımızı istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz (aşağıdaki “GİZLİLİK HAKLARINIZ NELERDİR” bölümüne bakınız).
 • Size hedefli reklamlar sunmak. Bilgilerinizi, ilgi alanlarınıza ve/veya konumunuza göre uyarlanmış kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar geliştirmek ve görüntülemek (ve bunu yapan üçüncü taraflarla çalışmak) ve etkinliğini ölçmek için kullanabiliriz.
 • Diğer ticari amaçlar için. Bilgilerinizi, veri analizi, kullanım eğilimlerini belirleme, promosyon kampanyalarımızın etkinliğini belirleme ve web sitemizi, ürünlerimizi, pazarlamamızı ve deneyiminizi değerlendirme ve geliştirme gibi diğer iş amaçları için kullanabiliriz. Bu bilgileri, bireysel son kullanıcılarla ilişkilendirilmemesi ve kişisel bilgileri içermemesi için toplu ve anonim bir biçimde kullanabilir ve saklayabiliriz. Sizin izniniz olmadan tanımlanabilir kişisel bilgileri kullanmayacağız.

3. BİLGİLERİNİZ KİMSEYLE PAYLAŞILACAK MI?

Kısaca: Bilgileri yalnızca sizin izninizle, yasalara uymak, size hizmet sunmak, haklarınızı korumak veya ticari yükümlülüklerinizi yerine getirmek için paylaşıyoruz.

Sahip olduğumuz verilerinizi aşağıdaki yasal dayanaklara göre işleyebilir veya paylaşabiliriz:

 • Onay: Kişisel bilgilerinizi belirli bir amaç için kullanmak için bize özel onay verdiyseniz, verilerinizi işleyebiliriz.
 • Meşru Menfaatler: Meşru ticari çıkarlarımıza ulaşmak için makul ölçüde gerekli olduğunda verilerinizi işleyebiliriz.
 • Bir sözleşmenin yerine getirilmesi: Sizinle bir sözleşme imzaladığımızda, kişisel bilgilerinizi sözleşmemizin şartlarını yerine getirmek için işleyebiliriz.
 • Yasal Yükümlülükler: Bilgilerinizi, yürürlükteki yasalara, hükümet taleplerine, adli işlemlere, mahkeme emrine veya bir mahkeme kararına veya mahkeme celbine yanıt olarak (ulusal güvenlik veya kolluk kuvvetlerinin gereksinimlerini karşılamak için kamu makamlarına yanıt olmak da dahil olmak üzere) gibi yasal süreçlere uymak için yasal olarak bunu yapmamız gereken durumlarda açıklayabiliriz..
 • Hayati İlgi Alanları: Politikalarımızın olası ihlalleri, dolandırıcılık şüphesi, herhangi bir kişinin güvenliğine yönelik potansiyel tehditler içeren durumlar ve yasadışı faaliyetler veya dahil olduğumuz davalarda kanıt olarak araştırmak, önlemek veya harekete geçmek için gerekli olduğuna inandığımız durumlarda bilgilerinizi açıklayabiliriz.

Daha spesifik olarak, aşağıdaki durumlarda verilerinizi işlememiz veya kişisel bilgilerinizi paylaşmamız gerekebilir:

 • İş Transferleri. Bilgilerinizi herhangi bir birleşme, şirket varlıklarının satışı, finansmanı veya işimizin tamamının veya bir kısmının başka bir şirkete devralınması ile bağlantılı olarak veya bununla ilgili müzakereler sırasında paylaşabilir veya aktarabiliriz.
 • Satıcılar, Danışmanlar ve Diğer Üçüncü Taraf Hizmet Sağlayıcıları. Verilerinizi, bizim için veya bizim adımıza hizmet veren ve bu işi yapmak için bu tür bilgilere erişim gerektiren üçüncü taraf satıcılar, hizmet sağlayıcıları, yükleniciler veya aracılarla paylaşabiliriz. Örnekler arasında ödeme işleme, veri analizi, e-posta teslimatı, barındırma hizmetleri, müşteri hizmetleri ve pazarlama çabaları yer alır. Seçilen üçüncü tarafların, web sitemizde zaman içinde web sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza dair bizim adımıza veri toplamalarını sağlayacak izleme teknolojisini kullanmalarına izin verebiliriz. Bu bilgiler, diğer şeylerin yanı sıra, verileri analiz etmek ve izlemek, belirli içeriğin, sayfaların veya özelliklerin popülaritesini belirlemek ve çevrimiçi etkinliği daha iyi anlamak için kullanılabilir. Bu bildirimde belirtilmediği sürece, bilgilerinizi promosyon amaçları için üçüncü taraflarla paylaşmaz, satmaz, kiralamaz veya ticaretini yapmayız. Kişisel bilgilerinizin korunmasına yardımcı olmak için tasarlanmış veri işlemcilerimizle sözleşmelerimiz bulunmaktadır. Bu, biz onlara talimat vermedikçe kişisel bilgilerinizle hiçbir şey yapamayacakları anlamına gelir. Ayrıca kişisel bilgilerinizi bizden başka herhangi bir kuruluşla paylaşmayacaklardır. Ayrıca bizim adımıza tuttukları verileri korumayı ve talimat verdiğimiz süre boyunca saklamayı taahhüt ederler.
 • Kuruluşlar. Bilgilerinizi bağlı kuruluşlarımızla paylaşabiliriz, bu durumda bu bağlı kuruluşların bu gizlilik bildirimine saygı göstermesini isteriz. Bağlı kuruluşlar, ana şirketimizi ve tüm yan kuruluşları, ortak girişim ortaklarını veya kontrol ettiğimiz veya bizimle ortak kontrol altında olan diğer şirketleri içerir.
 • İş ortakları. Bilgilerinizi, size belirli ürünler, hizmetler veya promosyonlar sunmak için iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.
 • Diğer Kullanıcılar. Kişisel bilgileri paylaştığınızda (örneğin, Web sitesine yorum, katkı veya başka bir içerik göndererek) veya web sitesinin ortak alanlarıyla başka bir şekilde etkileşimde bulunduğunuzda, bu tür kişisel bilgiler tüm kullanıcılar tarafından görüntülenebilir ve web sitesi dışında sürekli olarak herkese açık hale getirilebilir. Web sitemizin diğer kullanıcılarıyla etkileşime girerseniz ve bir sosyal ağ (Facebook gibi) aracılığıyla web sitemize kaydolursanız, sosyal ağdaki kişileriniz adınızı, profil fotoğrafınızı ve faaliyetinizin açıklamalarını görecektir. Benzer şekilde, diğer kullanıcılar da faaliyetlerinizin açıklamalarını görüntüleyebilir, web sitemizde sizinle iletişim kurabilir ve profilinizi görüntüleyebilir.

4. BİLGİLERİNİZ KİMLERLE PAYLAŞILACAK??

Kısaca: Yalnızca aşağıdaki üçüncü şahıslarla bilgi paylaşıyoruz.

Bilgilerinizi yalnızca aşağıdaki üçüncü taraflarla paylaşır ve açıklarız. Veri toplama ve işleme uygulamalarımızın amacını kolayca anlayabilmeniz için her bir tarafı kategorize ettik. Verilerinizi onayınıza dayanarak işlediysek ve onayınızı iptal etmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki “BU BİLDİRİM HAKKINDA BİZİMLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ?” başlıklı bölümde verilen iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçiniz.

 • Reklam, Doğrudan Pazarlama ve Olası Satış Yaratma
  Facebook Audience Network ve ZOHO CRM
 • Bulut Bilişim Hizmetleri
  Google Cloud Platform
 • Kullanıcılarla İletişim Kurma ve Sohbet Etme
  Facebook Customer Chat, LiveChat, MailChimp, SurveyMonkey, ZOHO Campaigns ve Quform
 • İçerik Optimizasyonu
  Google Calendar widget , Google Fonts, Google Site Search, Instagram embed, MailChimp widget plugin, YouTube video embed ve Quform
 • Veri Yedekleme ve Güvenlik
  Dropbox Backup ve Google Drive Backup
 • İşlevsellik ve Altyapı Optimizasyonu
  Termly.io
 • Yeniden Hedefleme Platformları
  AdRoll, Facebook Custom Audience, Business Manager ve Google Ads Remarketing
 • Sosyal Medya Paylaşımı ve Reklamcılık
  Facebook advertising, Instagram advertising, Facebook social plugins, LinkedIn advertising, LinkedIn social plugins, Pinterest advertising, Pinterest social plugins, Twitter advertising, Twitter social plugins ve YouTube social plugins
 • Kullanıcı Yorumları ve Forumlar
  Google Tag Manager, Facebook Comments ve LinkedIn
 • Web ve Mobil Analitik
  Ahref, Alexa, Facebook Ads conversion tracking, Facebook Analytics, Google Ads, Google Tag Manager, Google Analytics ve Sitechecker
 • Web Sitesi Barındırmag
  wpx.net
 • Web Sitesi Performans İzleme
  Sitechecker and Ahref
 • Web Sitesi Testi
  Ahref, Google Page Speed Insight, Google Website Optimizer, GTMetrix ve Sitechecker

5. ÇEREZLERİ VE DİĞER İZLEME TEKNOLOJİLERİNİ KULLANIYOR MUYUZ?

Kısaca:  Bilgilerinizi toplamak ve saklamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanabiliriz.

Bilgilere erişmek veya depolamak için çerezleri ve benzer izleme teknolojilerini (web işaretçileri ve pikseller gibi) kullanabiliriz. Bu tür teknolojileri nasıl kullandığımıza ve belirli çerezleri nasıl reddedebileceğinize ilişkin özel bilgiler Çerez Bildirimimizde belirtilmiştir.

6. GOOGLE HARİTALAR PLATFORMU APIs KULLANIYOR MUYUZ?

Kısaca:   Evet, daha iyi hizmet sunmak amacıyla Google Haritalar Platform APIs kullanıyoruz.

Bu web sitesi, Google’ın Hizmet Şartlarına tabi olan Google Haritalar Platformu APIs kullanır. Google Haritalar Platformu Hizmet Şartları’nı burada bulabilirsiniz. Google’ın Gizlilik Politikası hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bu bağlantıya bakın. Konumunuzu cihazınızdan (“önbellek”) alır ve saklarız. Bu belgenin sonunda verilen iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçerek istediğiniz zaman onayınızı iptal edebilirsiniz

7. SOSYAL GİRİŞLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ?

Kısaca:   Hizmetlerimize bir sosyal medya hesabı kullanarak kaydolmayı veya oturum açmayı seçerseniz, sizinle ilgili belirli bilgilere erişebiliriz.

Web sitemiz size üçüncü taraf sosyal medya hesap bilgilerinizi (Facebook veya Twitter oturum açma bilgileriniz gibi) kullanarak kaydolma ve oturum açma olanağı sunar. Bunu yapmayı seçtiğinizde, sosyal medya sağlayıcınızdan sizinle ilgili belirli profil bilgilerini alacağız. Aldığımız profil bilgileri ilgili sosyal medya sağlayıcısına bağlı olarak değişebilir, ancak genellikle adınızı, e-posta adresinizi, arkadaş listenizi, profil resminizi ve bu tür sosyal medya platformunda herkese açık hale getirmeyi seçtiğiniz diğer bilgileri içerir.

Aldığımız bilgileri yalnızca bu gizlilik bildiriminde açıklanan veya ilgili web sitesinde size açıklanmış amaçlar için kullanacağız. Kişisel bilgilerinizin üçüncü taraf sosyal medya sağlayıcınız tarafından diğer kullanımlarını kontrol etmediğimizi ve bunlardan sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kişisel bilgilerinizi nasıl topladıklarını, kullandıklarını ve paylaştıklarını ve gizlilik tercihlerinizi kendi sitelerinde ve uygulamalarında nasıl ayarlayabileceğinizi anlamak için gizlilik bildirimlerini gözden geçirmenizi öneririz.

8. BİLGİLERİNİZ ULUSLARARASI OLARAK AKTARILIYOR MU?

Kısaca:   Bilgilerinizi kendi ülkeniz dışındaki ülkelere aktarabilir, depolayabilir ve işleyebiliriz.

Sunucularımız içeridedir. Web sitemize dışarıdan erişiyorsanız, bilgilerinizin tesislerimizde bizim tarafımızca ve kişisel bilgilerinizi içeride ve diğer ülkelerde paylaşabileceğimiz üçüncü taraflarca aktarılabileceğini, saklanabileceğini ve işlenebileceğini lütfen unutmayın (yukarıdaki “BİLGİLERİNİZ KİMSEYLE PAYLAŞILACAK MI?” konusuna bakın).

Avrupa Ekonomik alanında ikamet ediyorsanız, bu ülkelerde veri koruma yasaları veya diğer benzer yasalar sizin ülkenizdekiler kadar kapsamlı olmayabilir. Bununla birlikte, kişisel bilgilerinizi bu gizlilik bildirimine yürürlükteki yasalara uygun olarak korumak için gerekli tüm önlemleri alacağız.

AB-ABD Gizlilik Kalkanı ve İsviçre-ABD Gizlilik Kalkanı Çerçeveleri:

Mad Guns Digital, Avrupa Birliği (AB), Birleşik Krallık (İngiltere) ve İsviçre’den Amerika Birleşik Devletleri’ne aktarılan kişisel bilgilerin toplanması, kullanılması ve saklanması ile ilgili olarak ABD Ticaret Bakanlığı tarafından tanımlanan AB-ABD Gizlilik Kalkanı ve İsviçre-ABD Gizlilik Kalkanı Çerçevelerine uygundur. Her ne kadar Gizlilik Kalkanı artık AB ve İsviçre veri koruma yasası amaçları için geçerli bir transfer mekanizması olarak kabul edilmese de, Avrupa Birliği Adalet Divanı’nın C-311/18 Davası kararı ve İsviçre Federal Veri Koruma ve Bilgi Komiseri’nin 8 Eylül 2020 tarihli görüşü ışığında, Mad Guns Digital, AB-ABD ve İsviçre-ABD Gizlilik Kalkanı çerçevelerinin ilkelerine uymaya devam edecektir. Gizlilik Kalkanı programı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sertifikamızı görüntülemek için lütfen www.privacyshield.gov adresini ziyaret edin.

Mad Guns Digital, AB, Birleşik Krallık veya İsviçre’den gelen kişisel bilgileri işlerken Gizlilik Kalkanı İlkelerine bağlı kalır ve bunlara uyar. Kişisel bilgilerinizi Amerika Birleşik Devletleri’nde aldıysak ve daha sonra bu bilgileri temsilcimiz olarak hareket eden üçüncü bir tarafa aktarırsak ve bu üçüncü taraf temsilcisi kişisel bilgilerinizi Gizlilik Kalkanı ilkelerine aykırı bir şekilde işliyorsa, hasara neden olan olaydan sorumlu olmadığımızı kanıtlayamadığımız sürece sorumlu kalacağız.

Gizlilik Kalkanı Çerçeveleri uyarınca alınan veya aktarılan kişisel bilgilerle ilgili olarak, Mad Guns Digital ABD Federal Ticaret Komisyonu’nun (“FTC”) soruşturma ve yürütme yetkilerine tabidir. Bazı durumlarda, ulusal güvenlik veya kolluk kuvvetlerinin gerekliliklerini yerine getirmek de dahil olmak üzere kamu makamlarının yasal taleplerine yanıt olarak kişisel bilgileri açıklamamanız gerekebilir.

Mad Guns Digital’in Gizlilik Kalkanı sertifikasıyla ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize yazın. Gizlilik Kalkanı kapsamında kişisel bilgilerinizin toplanması ve kullanılmasıyla ilgili herhangi bir şikayet veya anlaşmazlığı çözmeyi taahhüt ediyoruz. Bununla birlikte, sertifikamızla bağlantılı olarak çözülmemiş bir şikayetiniz varsa, AB veri koruma yetkilileri (DPAs), Birleşik Krallık Bilgi Komisyonu ve İsviçre Federal Veri Koruma ve Bilgi Komisyonu tarafından oluşturulan panel ve şikayetle ilgili olarak kendileri tarafından verilen tavsiyelere uymayı işbirliği için taahhüt ediyoruz. AB DPAs listesi için buraya tıklayın.

Sınırlı durumlarda, AB, Birleşik Krallık ve İsviçreli bireyler, bağlayıcı bir tahkim mekanizması olan Gizlilik Kalkanı Panelinden tazminat talep edebilirler.

Mad Guns Digital’in AB-ABD ve İsviçre-ABD Gizlilik Kalkanı’na katılımı ile ilgili ek ayrıntılar için lütfen bu gizlilik bildiriminin aşağıdaki bölümlerini gözden geçirdiğinizden emin olun:

9. BİLGİLERİNİZİ NE KADAR SÜRE SAKLIYORUZ?

Kısaca:  Bilgilerinizi, yasalarca aksi belirtilmedikçe, bu gizlilik bildiriminde belirtilen amaçları yerine getirmek için gerekli olduğu sürece saklıyoruz.

Kişisel bilgilerinizi, yasaların (vergi, muhasebe veya diğer yasal gereklilikler gibi) daha uzun bir saklama süresi gerekmedikçe veya yasalarca izin verilmedikçe, yalnızca bu gizlilik bildiriminde belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece saklayacağız. Bu bildirimdeki hiçbir amaç, kişisel bilgilerinizi 2 yıldan daha uzun süre saklamamızı gerektirmeyecektir.

Kişisel bilgilerinizi işlemek için devam eden meşru bir iş ihtiyacımız olmadığında, bu tür bilgileri sileceğiz veya anonimleştireceğiz veya bu mümkün değilse (örneğin, kişisel bilgileriniz yedekleme arşivlerinde saklandığı için), o zaman kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde depolayacağız ve silme mümkün olana kadar daha fazla işlemden izole edeceğiz.

10. BİLGİLERİNİZİ NASIL GÜVENLİ TUTUYORUZ?

Kısaca:   Kişisel bilgilerinizi bir organizasyonel ve teknik güvenlik önlemleri sistemi ile korumayı amaçlıyoruz.

İşlediğimiz herhangi bir kişisel bilginin güvenliğini korumak için tasarlanmış uygun teknik ve organizasyonel güvenlik önlemlerini uyguladık. Bununla birlikte, güvenlik önlemlerimiz ve bilgilerinizi güvence altına alma çabalarımıza rağmen, internet üzerinden hiçbir elektronik aktarımın veya bilgi depolama teknolojisinin% 100 güvenli olduğu garanti edilemez, bu nedenle bilgisayar korsanlarının, siber suçluların veya diğer yetkisiz üçüncü şahısların güvenliğimizi yenemeyeceğine ve bilgilerinizi uygunsuz bir şekilde toplayamayacağına, bunlara erişemeyeceğine, çalamayacağına veya değiştiremeyeceğine söz veremeyiz veya garanti edemeyiz. Kişisel bilgilerinizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapsak da, kişisel bilgilerin web sitemize ve web sitemizden aktarılması kendi sorumluluğunuzdadır. Web sitesine yalnızca güvenli bir ortamda erişmelisiniz.

11. REŞİT OLMAYANLARDAN BİLGİ TOPLUYOR MUYUZ?

Kısaca:  18 yaşın altındaki çocuklardan kasıtlı olarak veri toplamıyoruz veya satmıyoruz.

Web Sitesini kullanarak, en az 18 yaşında olduğunuzu veya bu tür bir reşit olmayan kişinin ebeveyni veya vasisi olduğunuzu ve bu kişinin web sitesini kullanmasına izin verdiğinizi beyan edersiniz. 18 yaşından küçük kullanıcılardan kişisel bilgilerin toplandığını öğrenirsek, hesabı devre dışı bırakacak ve bu tür verileri kayıtlarımızdan derhal silmek için makul önlemleri alacağız. 18 yaşın altındaki çocuklardan toplamış olabileceğimiz herhangi bir veriden haberdar olursanız, lütfen info@madgunsdigital.com adresinden bizimle iletişime geçin.

12. GİZLİLİK HAKLARINIZ NELERDİR?

Kısaca:   Avrupa Ekonomik Alanı gibi bazı bölgelerde, kişisel bilgilerinize daha fazla erişmenize ve bunlar üzerinde kontrol sahibi olmanıza izin veren haklara sahipsiniz. Hesabınızı istediğiniz zaman inceleyebilir, değiştirebilir veya sonlandırabilirsiniz.

Bazı bölgelerde (Avrupa Ekonomik Alanı gibi), geçerli veri koruma yasaları uyarınca belirli haklara sahipsiniz.Bunlar, (i) kişisel bilgilerinize erişim talep etme ve bir kopyasını alma, (ii) düzeltme veya silme talep etme; (iii) kişisel bilgilerinizin işlenmesini kısıtlama; ve (iv) uygunsa, veri taşınabilirliği hakkını içerebilir. Bazı durumlarda, kişisel bilgilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkına da sahip olabilirsiniz. Böyle bir talepte bulunmak için lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanın. Geçerli veri koruma yasalarına uygun olarak herhangi bir talebi değerlendirecek ve harekete geçeceğiz.

Kişisel bilgilerinizi işlemek için izninize güveniyorsak, onayınızı istediğiniz zaman geri çekme hakkına sahipsiniz. Bununla birlikte, bunun geri çekilmeden önce işlemenin yasallığını etkilemeyeceğini ve kişisel bilgilerinizin rıza dışındaki yasal işlem gerekçelerine dayanarak işlenmesini etkilemeyeceğini lütfen unutmayın.

Avrupa Ekonomik Alanı’nda ikamet ediyorsanız ve kişisel bilgilerinizi yasa dışı bir şekilde işlediğimize inanıyorsanız, yerel veri koruma denetleme kurumunuza da şikayette bulunma hakkına sahipsiniz. İletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz: http://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm.

İsviçre’de ikamet ediyorsanız, veri koruma yetkililerinin iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz: https://www.edoeb.admin.ch/edoeb/en/home.html.

Çerezler ve benzeri teknolojiler: Çoğu web tarayıcısı varsayılan olarak çerezleri kabul edecek şekilde ayarlanmıştır. Tercih ederseniz, genellikle tarayıcınızı çerezleri kaldıracak ve çerezleri reddedecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Çerezleri kaldırmayı veya reddetmeyi seçerseniz, bu web sitemizin belirli özelliklerini veya hizmetlerini etkileyebilir. Web sitemizde reklam verenler tarafından ilgi alanına dayalı reklamlardan vazgeçmek için http://www.aboutads.info/choices/ adresini ziyaret edin.

13. DO-NOT-TRACK ÖZELLİKLERİ İÇİN KONTROLLER

Çoğu web tarayıcısı ve bazı mobil işletim sistemleri ve mobil uygulamalar, çevrimiçi tarama etkinliklerinizle ilgili verilerin izlenmemesi ve toplanmaması için gizlilik tercihinizi belirtmek için etkinleştirebileceğiniz bir Do-Not-Track (“DNT”) özelliği veya ayarı içerir. Bu aşamada, DNT işaretlerini tanımak ve uygulamak için tek bir teknoloji standardı kesinleştirilmemiştir. Bu nedenle, şu anda DNT tarayıcı işaretlerine veya çevrimiçi olarak izlenmemek için seçiminizi otomatik olarak ileten başka bir mekanizmaya yanıt vermiyoruz. Gelecekte takip etmemiz gereken bir çevrimiçi izleme standardı kabul edilirse, bu gizlilik bildiriminin gözden geçirilmiş bir sürümünde bu uygulama hakkında sizi bilgilendireceğiz.

14. KALİFORNİYA’DA İKAMET EDENLERİN BELİRLİ GİZLİLİK HAKLARI VAR MI?

Kısaca:  Evet, Kaliforniya’da ikamet ediyorsanız, kişisel bilgilerinize erişimle ilgili size özel haklar verilir.

“Shine The Light” kanunu olarak da bilinen Kaliforniya Medeni Kanunu Bölüm 1798.83, Kaliforniya’da ikamet eden kullanıcılarımızın yılda bir kez ve ücretsiz olarak doğrudan pazarlama amacıyla üçüncü şahıslara ifşa ettiğimiz kişisel bilgi kategorileri (varsa) hakkında bilgiler ve hemen önceki takvim yılında kişisel bilgileri paylaştığımız tüm üçüncü şahısların adları ve adresleri hakkında bilgi talep etmelerine ve almalarına izin vermektedir. Kaliforniya’da ikamet ediyorsanız ve böyle bir talepte bulunmak istiyorsanız, lütfen talebinizi aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak bize yazılı olarak gönderin.

18 yaşın altındaysanız, Kaliforniya’da ikamet ediyorsanız ve web sitesinde kayıtlı bir hesabınız varsa, web sitesinde herkese açık olarak yayınladığınız istenmeyen verilerin kaldırılmasını talep etme hakkına sahipsiniz. Bu tür verilerin kaldırılmasını talep etmek için, lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin ve hesabınızla ilişkili e-posta adresini ve Kaliforniya’da ikamet ettiğinize dair bir beyanı ekleyin. Verilerin web sitesinde herkese açık olarak gösterilmediğinden emin olacağız, ancak lütfen verilerin tüm sistemlerimizden (örneğin yedeklemeler, vb.) tamamen veya kapsamlı bir şekilde kaldırılamayacağını unutmayın.

CCPA Gizlilik Bildirimi

Kaliforniya Yönetmelikleri Kanunu bir “ikametgahı” şu şekilde tanımlar:

 • Kaliforniya Eyaletinde geçici veya geçici bir amaç dışında bulunan her birey ve
 • geçici veya geçici bir amaç için Kaliforniya Eyaleti dışında olan Kaliforniya eyaletinde ikamet eden her birey

Diğer tüm bireyler “yerleşik olmayanlar” olarak tanımlanır.
Bu “ikamet” tanımı sizin için geçerliyse, kişisel bilgilerinizle ilgili belirli hak ve yükümlülüklere bağlı kalmalıyız.

Hangi kişisel bilgi kategorilerini topluyoruz?

Son on iki (12) ay içinde aşağıdaki kişisel bilgi kategorilerini topladık:

Kategori Örnekler Toplanan

A. Tanımlayıcılar

Gerçek ad, takma ad, posta adresi, telefon veya mobil iletişim numarası, benzersiz kişisel tanımlayıcı, çevrimiçi tanımlayıcı, İnternet Protokolü adresi, e-posta adresi ve hesap adı gibi iletişim bilgileri

EVET

 

B. Kaliforniya Müşteri Kayıtları tüzüğünde listelenen kişisel bilgi kategorileri

İsim, iletişim bilgileri, eğitim, istihdam, istihdam geçmişi ve finansal bilgiler

EVET

 

C. Kaliforniya veya federal yasaya göre korunan sınıflandırma özellikleri

Cinsiyet ve Doğum tarihi

EVET

 

D. Ticari bilgiler

İşlem bilgileri, satın alma geçmişi, finansal detaylar ve ödeme bilgileri

EVET

 

E. Biyometrik bilgiler

Parmak izleri ve ses izleri

EVET

 

F. İnternet veya diğer benzer ağ etkinliği

Tarama geçmişi, arama geçmişi, çevrimiçi davranış, ilgi alanı verileri ve bizim ve diğer web siteleri, uygulamalar, sistemler ve reklamlarla etkileşimler

EVET

 

G. Coğrafi konum verileri

Cihaz konumu

EVET

 

H. Ses, elektronik, görsel, termal, koku alma veya benzeri bilgiler

İş faaliyetlerimizle bağlantılı olarak oluşturulan görüntüler ve ses, video veya çağrı kayıtları

EVET

 

I. Mesleki veya istihdamla ilgili bilgiler

Bize bir iş başvurusunda bulunursanız, size işletme düzeyinde hizmetlerimizi, iş unvanını, iş geçmişini ve mesleki nitelikleri sunabilmek için iş iletişim bilgileris

EVET

 

J. Eğitim Bilgileri

Öğrenci kayıtları ve dizin bilgileri

HAYIR

 

K. Diğer kişisel bilgilerden elde edilen çıkarımlar

Bir bireyin tercihleri ve özellikleri hakkında bir profil veya özet oluşturmak için yukarıda listelenen toplanan kişisel bilgilerden herhangi birinden elde edilen çıkarımlar

EVET

 

Aşağıdaki bağlamlarda bizimle yüz yüze, çevrimiçi veya telefon veya posta yoluyla etkileşimde bulunduğunuz durumlarda, bu kategoriler dışındaki diğer kişisel bilgileri de toplayabiliriz:

 • Müşteri Destek kanallarımız aracılığıyla yardım alma;
 • Müşteri anketlerine veya yarışmalara katılım; ve
 • Hizmetlerimizin sunumunu kolaylaştırma ve sorularınıza yanıt verme.

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz ve paylaşıyoruz?

Mad Guns Digital kişisel bilgilerinizi şu yollarla toplar ve paylaşır:

 • Hedefleme çerezleri/Pazarlama çerezleri
 • Sosyal medya çerezleri
 • İşaretler / Pikseller / Etiketler

Veri toplama ve paylaşma uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi bu gizlilik bildiriminde bulunabilir.

Bizimle info@madgunsdigital.com adresinden e-posta yoluyla, https://madgunsdigital.com/iletisim/ adresini ziyaret ederek veya bu belgenin altındaki iletişim bilgilerine başvurarak iletişime geçebilirsiniz.

Devre dışı bırakma hakkınızı kullanmak için yetkili bir temsilci kullanıyorsanız, yetkili temsilci sizin adınıza geçerli bir şekilde hareket etme yetkisine sahip olduğuna dair kanıt sunmazsa, talebi reddedebiliriz.

Bilgileriniz başka biriyle paylaşılacak mı?

Kişisel bilgilerinizi, hizmet sağlayıcılarımızla aramızdaki her bir hizmet sağlayıcı arasında yazılı bir sözleşme uyarınca açıklayabiliriz. Her hizmet sağlayıcı, bilgileri bizim adımıza işleyen, kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Hizmet sağlayıcılarımızın güncel listesi aşağıda bulunabilir.

Kişisel bilgilerinizi, teknolojik geliştirme ve tanıtım için dahili araştırma yapmak gibi kendi ticari amaçlarımız için kullanabiliriz. Bu, kişisel verilerinizin “satışı” olarak değerlendirilmez.

Mad Guns Digital, önceki on iki (12) ay içinde aşağıdaki kişisel bilgi kategorilerini iş veya ticari amaçlar için üçüncü taraflara açıklamıştır:

 • Kategori B. Adınız, iletişim bilgileriniz, eğitiminiz, istihdam, istihdam geçmişiniz ve finansal bilgileriniz gibi Kaliforniya Müşteri Kayıtları yasasında tanımlanan kişisel bilgiler.

Bir iş veya ticari amaçla kişisel bilgilerinizi açıkladığımız üçüncü tarafların kategorileri “BİLGİLERİNİZ KİMLERLE PAYLAŞILACAK?“ başlığı altında bulunabilir.

Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız

Verilerin silinmesini talep etme hakkı – Silme talebi

Kişisel bilgilerinizin silinmesini talep edebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi silmemizi isterseniz, isteğinize saygı duyarız ve kişisel bilgilerinizi bazı istisnalara tabi olarak, örneğin başka bir tüketicinin ifade özgürlüğü hakkını kullanması (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere), yasal bir yükümlülükten veya yasa dışı faaliyetlere karşı koruma sağlamak için gerekli olabilecek herhangi bir işlemden kaynaklanan uyumluluk gereksinimlerimiz gibi, sileceğiz.

Bilgilendirme hakkı – Bilme talebi

Koşullara bağlı olarak, bilmeye hakkınız vardır:

 • kişisel bilgilerinizi toplamamız ve kullanıp kullanmadığımız;
 • topladığımız kişisel bilgi kategorileri;
 • toplanan kişisel bilgilerin kullanıldığı amaçlar;
 • kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslara satıp satmadığımız;
 • bir ticari amaçla sattığımız veya açıkladığımız kişisel bilgi kategorileri;
 • bir ticari amaçla kişisel bilgilerin satıldığı veya açıklandığı üçüncü şahısların kategorileri; ve
 • kişisel bilgileri toplamak veya satmak için iş veya ticari amaç.

Yürürlükteki yasalara uygun olarak, bir tüketici talebine yanıt olarak kimliği belirsiz olan tüketici bilgilerini sağlamak veya silmek veya bir tüketici talebini doğrulamak için bireysel verileri yeniden tanımlamak zorunda değiliz.

Tüketicinin Gizlilik Haklarının Kullanılmasına Yönelik Ayrımcılık Yapmama Hakkı

Gizlilik haklarınızı kullanırsanız size karşı ayrımcılık yapmayacağız.

Doğrulama süreci

İsteğinizi aldıktan sonra, sistemimizdeki bilgilere sahip olduğumuz kişi ile aynı kişi olduğunuzu belirlemek için kimliğinizi doğrulamamız gerekecektir. Bu doğrulama çabaları, daha önce bize sağladığınız bilgilerle eşleştirebilmemiz için sizden bilgi vermenizi istememizi gerektirmektedir. Örneğin, gönderdiğiniz talebin türüne bağlı olarak, verdiğiniz bilgileri dosyada bulunan bilgilerle eşleştirebilmemiz için sizden belirli bilgileri vermenizi isteyebilir veya daha önce bize sağladığınız bir iletişim yöntemi (ör. telefon veya e-posta) aracılığıyla sizinle iletişime geçebiliriz. Koşulların gerektirdiği diğer doğrulama yöntemlerini de kullanabiliriz.

İsteğinizde sağlanan kişisel bilgileri yalnızca kimliğinizi veya talepte bulunma yetkinizi doğrulamak için kullanacağız. Mümkün olduğu ölçüde, doğrulama amacıyla sizden ek bilgi istemekten kaçınacağız.. Bununla birlikte, halihazırda tarafımızca tutulan bilgilerden kimliğinizi doğrulayamazsak, kimliğinizi doğrulamak ve güvenlik veya sahtekarlığı önlemek amacıyla ek bilgiler sağlamanızı talep edebiliriz. Doğrulama biter bitmez ek olarak sağlanan bu tür bilgileri sileceğiz.

Diğer gizlilik hakları
 • Kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz edebilirsiniz
 • Kişisel verilerinizin yanlış veya artık alakalı olmaması durumunda düzeltilmesini isteyebilir veya verilerin işlenmesinin kısıtlanmasını isteyebilirsiniz
 • CCPA kapsamında sizin adınıza talepte bulunması için yetkili bir temsilci atayabilirsiniz. CCPA uyarınca sizin adınıza hareket etme yetkisine sahip olduklarına dair kanıt sunmayan yetkili bir temsilcinin talebini reddedebiliriz.
 • Kişisel bilgilerinizin gelecekte üçüncü taraflara satılmasını devre dışı bırakmayı talep edebilirsiniz. Çıkma talebini aldıktan sonra, talep üzerine mümkün olan en kısa sürede, ancak talebin sunulduğu tarihten itibaren en geç 15 gün içinde harekete geçeceğiz.

Bu hakları kullanmak için info@madgunsdigital.com adresinden e-posta yoluyla, https://madgunsdigital.com/iletisim/ adresini ziyaret ederek veya bu belgenin altındaki iletişim bilgilerine başvurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Verilerinizi nasıl işlediğimizle ilgili bir şikayetiniz varsa, sizden haber almak isteriz.

15. BU BİLDİRİME GÜNCELLEME YAPIYOR MUYUZ?

Kısaca:  Evet, ilgili yasalara uymak için gerektiğinde bu bildirimi güncelleyeceğiz.

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleyebiliriz. Güncellenen sürüm, güncellenmiş bir “Revize” tarihiyle gösterilecek ve güncellenmiş sürüm, erişilebilir olduğu anda geçerli olacaktır. Bu gizlilik bildiriminde önemli değişiklikler yaparsak, bu tür değişikliklere ilişkin bir bildirimi belirgin bir şekilde yayınlayarak veya doğrudan size bir bildirim göndererek sizi bilgilendirebiliriz. Bilgilerinizi nasıl koruduğumuzdan haberdar olmak için bu gizlilik bildirimini sık sık gözden geçirmenizi öneririz.

16. BU BİLDİRİM HAKKINDA BİZİMLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ?

Bu bildirimle ilgili sorularınız veya yorumlarınız varsa, bize info@madgunsdigital.com adresinden e-posta gönderebilir veya şu adrese posta gönderebilirsiniz:

Mad Guns Digital Marketing Agency
Endi Grafik Tasarım Basım Yayın ve Matbaacılık San.Tic.Ltd.Şti.
Dumlupınar Bulvarı No: 3C1-160
06520 Çankaya/ANKARA
Türkiye

Avrupa Ekonomik Alanı’nda ikamet ediyorsanız, kişisel bilgilerinizin “veri denetleyicisi” Mad Guns Digital’dir. Mad Guns Digital, Engin Ayhan’ı AEA’daki temsilcisi olarak atamıştır. Bilgilerinizin Mad Guns Digital tarafından işlenmesiyle ilgili olarak, engin.ayhan@madgunsdigital.com adresine e-posta göndererek, https://madgunsdigital.com/iletisim/ adresini ziyaret ederek veya posta yoluyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz:

Dumlupınar Bulvarı No: 3C1-160
06520 Çankaya/ANKARA
Türkiye

17. SİZDEN TOPLADIĞIMIZ VERİLERİ NASIL İNCELEYEBİLİR, GÜNCELLEYEBİLİR VEYA SİLEBİLİRSİNİZ?

Ülkenizin yürürlükteki kanunlarına bağlı olarak, sizden topladığımız kişisel bilgilere erişim talep etme, bu bilgileri değiştirme veya bazı durumlarda silme hakkına sahip olabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi gözden geçirme, güncelleme veya silme talebinde bulunmak için lütfen buraya tıklayarak bir talep formu gönderin. İsteğinize 30 gün içinde cevap vereceğiz