Adesan kurulduğu 2010 yılından bu yana madencilik ve taşocakçılığı faaliyetlerinde kullanılan Hidrolik Pnömatik Sondaj Makinalarının her türlü bakım, onarım, yedek parça imalat ve satışı ünvanı ile Ankara’da faaliyet göstermektedir.

26 yıllık tecrübesi ve her biri alanında uzman çalışanları ile 2016 yılında ithalat ve ihracat alanında yerini almış ve sektördeki başarısına bir yenisini eklemiştir. Orta ölçekli bir firma olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

GALERİ

Adesan Delici Portfolyo
Adesan Delici Portfolyo
Adesan Delici Portfolyo
Adesan Delici Portfolyo
Adesan Delici Portfolyo

VAKA ANALİZİ

HEDEF

Adesan, iş makinaları yedek parçalarına ait ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmak için, iyi kodlanmış sağlam bir altyapıya sahip web sitesine ihtiyacı vardı.

Her kategoride yüzlerce ürün olduğundan, arama işlevselliği gelişmiş, müşteriler için site genelinde kullanım kolaylığı bir zorunluluktu. Ayrıca müşterilerin hem tek bir ürün için hem de kendi listelerini sisteme yükleyip teklif alabilmeleri gerekiyordu.

YAKLAŞIM

Mad Guns Digital marka uzmanları, Adesan Delici’nin istekleri doğrultusunda çalışmalarına başladılar.

Tasarım örnekleri, pazarlama planı tamamlandıktan sonra çalışmalar hızla başladı. Adesan Delici’nin e-ticaret sitesi tamamen firmanın ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış ve WordPress’te geliştirilmiştir.

ETKİ

Adesan Delici’nin e-ticaret sitesi tam olarak vermiş oldukları brief doğrultusunda tamamlandı. Mad Guns Digital, Adesan Delici ile web sitesi için çalışmaktan çok büyük keyif aldı. Mad Guns Digital olarak aynı zamanda Adesan Delici’nin seçtiği dijital pazarlama ajansı olarak ortaklığını sürdürmektedir.

SONUÇLAR

Mad Guns Digital ile Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun

Günümüzde herkes bir Web Sitesi yapabilir. Ancak kurumsal çizgiyi bozmadan, maksimum dönüşüm oranı optimizasyonu için tasarlanmış, dijital pazarlama planına uygun, kullanıcı deneyimi stratejisiyle harmanlanmış bir Web Sitesini herkes yapamaz.