Dlc Group kurulduğu 2010 yılından bu yana madencilik ve taşocakçılığı faaliyetlerinde kullanılan Hidrolik Pnömatik Sondaj Makinalarının her türlü bakım, onarım, yedek parça imalat ve satışı ünvanı ile Ankara’da faaliyet göstermektedir.

26 yıllık tecrübesi ve her biri alanında uzman çalışanları ile 2016 yılında ithalat ve ihracat alanında yerini almış ve sektördeki başarısına bir yenisini eklemiştir. Orta ölçekli bir firma olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

GALERİ

DLC Group Portfolyo
DLC Group Portfolyo
DLC Group Portfolyo
DLC Group Portfolyo
DLC Group Portfolyo

VAKA ANALİZİ

HEDEF

Dlc Group, iş makinaları yedek parçalarına ait 150.000 civarında ürünün satış ve pazarlamasını yapmak için, iyi kodlanmış sağlam bir altyapıya sahip web sitesine ihtiyacı vardı.

Her kategoride binlerce ürün olduğundan, arama işlevselliği gelişmiş, müşteriler için site genelinde kullanım kolaylığı bir zorunluluktu. Ayrıca müşterilerin hem tek bir ürün için hem de kendi listelerini sisteme yükleyip teklif alabilmeleri gerekiyordu.

YAKLAŞIM

Mad Guns Digital marka uzmanları, Dlc Group’un istekleri doğrultusunda planlama yapmaya başlarken heyecanlanmışlardı.

Tasarım örnekleri, pazarlama planı tamamlandıktan sonra çalışmalar hızla başladı. Dlc Group’un web sitesi tamamen firmanın ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış ve WordPress’te geliştirilmiştir.

ETKİ

Dlc Group Türkiye’de ki en geniş kapsamlı yedek parça kataloğunun yer aldığı web sitesine sahip oldu. Mad Guns Digital, Dlc Group’la web sitesi için çalışmaktan çok büyük keyif aldı. Mad Guns Digital olarak aynı zamanda Dlc Group’un seçtiği dijital pazarlama ajansı olarak ortaklığını sürdürmektedir.

SONUÇLAR

Mad Guns Digital ile Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun

Günümüzde herkes bir Web Sitesi yapabilir. Ancak kurumsal çizgiyi bozmadan, maksimum dönüşüm oranı optimizasyonu için tasarlanmış, dijital pazarlama planına uygun, kullanıcı deneyimi stratejisiyle harmanlanmış bir Web Sitesini herkes yapamaz.