Pro Smart Yedek Parça, kurulduğu 2010 yılından bu yana İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde madencilik ve taş ocakçılığı faaliyetlerinde, tüm kazı, delme ve patlatma inşaat faaliyetlerinde kullanılan Hidrolik Pnömatik Sondaj Makinelerinin her türlü bakım, onarım, yedek parça imalatı ve satışı unvanı ile Ankara’da faaliyet göstermektedir.

GALERİ

Pro Smart Spare Parts
Pro Smart Spare Parts
Pro Smart Spare Parts
Pro Smart Spare Parts
Pro Smart Spare Parts

VAKA ANALİZİ

HEDEF

Pro Smart Spare Parts yedek parçalarına ait ürünlerinin satış ve pazarlamasını dünya çağında yapmak için, iyi kodlanmış, sade anlaşılır tasarıma sahip ve en çok kullanılan para birimleri ile satış yapabileceği kaya gibi sağlam bir web sitesine ihtiyacı vardı.

Her kategoride bulunan ürünlerin kendi stok kontrollerini sağlaması ve uluslararası kargo firması DHL ile entegre bir şekilde çalışması gerekiyordu. Yani sipariş geldiğinde gelen siparişin eş zamanlı olarak DHL’e bildirilmesi gerekiyordu.

YAKLAŞIM

Mad Guns Digital marka uzmanları, Pro Smart Spare Parts’ın istekleri doğrultusunda çalışmalarına başladılar.

Tasarım örnekleri, pazarlama planı tamamlandıktan sonra çalışmalar hızla başladı. Pro Smart Spare Parts’ın e-ticaret sitesi tamamen firmanın ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış ve WordPress’te geliştirilmiştir.

ETKİ

Pro Smart Spare Parts’ın e-ticaret sitesi tam olarak vermiş oldukları brief doğrultusunda tamamlandı. Mad Guns Digital, Pro Smart Spare Parts ile web sitesi için çalışmaktan çok büyük keyif aldı. Mad Guns Digital olarak aynı zamanda Pro Smart Spare Parts’ın seçtiği dijital pazarlama ajansı olarak ortaklığını sürdürmektedir.

SONUÇLAR

Mad Guns Digital ile Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun

Günümüzde herkes bir Web Sitesi yapabilir. Ancak kurumsal çizgiyi bozmadan, maksimum dönüşüm oranı optimizasyonu için tasarlanmış, dijital pazarlama planına uygun, kullanıcı deneyimi stratejisiyle harmanlanmış bir Web Sitesini herkes yapamaz.