Sept Global, “Her ayrıntıda evrensel mükemmellik” sloganı ile yola çıkan, zeytinyağının kalitesine ve geleneğine olan sürekli bağlılığı sayesinde markalarını dünya çapında tanıtmaktadır.

Bu gelenekleri gelecek vizyonuyla birleştiğinde onları farklı kılıyor ve sektördeki lider konumularını ve ikonik ürünlerini sağlığımıza, insanımıza ve gezegenimize değer katmak için kullanıyor.

GALERİ

Sept Global
Sept Global
Sept Global
Sept Global
Sept Global

VAKA ANALİZİ

HEDEF

Sept Global, aktif olarak 24 farklı ürünü, yıllık 843 ton ve 10 ülkeye ihracat yapmaktadır. Ürünlerinin satış ve pazarlamasını dünya çapında yapmak için, temiz kod yapısına sahip, sade ve anlaşılır UI/UX tasarıma sahip, sorunsuz çalışacak bir web sitesine ihtiyacı vardı.

Değişik kategorilerde bulunan ürünlerini doğru yapılandırılmış hiyerarşi düzeninde ve kusursuz çalışacak web mimarisi üzerine kurulması gerekiyordu. Sept Global yetkilileri ve Mad Guns Digital’in yapmış olduğu toplantılar sonucunda site haritası belirlendi. 

YAKLAŞIM

Alınan brief doğrultusunda web site tasarımı çalışmalarına başladık. Sonunda müşterinin istekleri eksiksiz olarak yapıldı. Web sitesini yayınlamadan önce tüm testler tamamlandı.

ETKİ

Sept Global’in web sitesi tam olarak vermiş oldukları brief doğrultusunda tamamlandı. Mad Guns Digital, Sept Global ile çalışmaktan çok memnun kaldı. Mad Guns Digital olarak aynı zamanda Sept Global’in seçtiği dijital pazarlama ve sosyal medya ajansı olarak ortaklığını sürdürmektedir.

 

SONUÇLAR

Mad Guns Digital ile Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun

Günümüzde herkes bir Web Sitesi yapabilir. Ancak kurumsal çizgiyi bozmadan, maksimum dönüşüm oranı optimizasyonu için tasarlanmış, dijital pazarlama planına uygun, kullanıcı deneyimi stratejisiyle harmanlanmış bir Web Sitesini herkes yapamaz.